Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.9. 2015 10:51
česko se baví

Všechno je jinak: Pravda o ženě s montážní pěnou na hlavě!

Paní s montážní pěnou na hlavě
Zdroj: Facebook official
Jak je to doopravdy?

Na facebooku policie Nový Jičín se objevila fotka paní, která si spletla šampon s montážní pěnou, a je z ní hit internetu. Jenže pravda je jako obvykle trochu jinde.

Média tvrdila, že se jedná o ženu, která takto zřízená přišla hledat pomoc do české nemocnice a že se jedná o českou důchodkyni. Hit internetu z ní udělala Městská policie Nový Jičín, která fotku pověsila na své facebookové stránky s komentářem:

 

 

"To fakt nevymyslíš. Tato žena zaměnila omylem šampon za montážní pěnu. V nemocnici, kde hledala pomoc, vzbudila velký údiv i pobavení :-).“ Což samozřejmě budilo dojem, že jde o obyvatelku Česka. Jenže jak TN.cz sdělil ředitel novojičínské policie Jiří Klein, všechno je trochu jinak.

 

Paní s montážní pěnou na hlavě
Zdroj: Facebook official Jak je to doopravdy?

 

"Tu fotku nám poslal fanoušek a my ji umístili na Facebook jako takové varování, co všechno se také může stát. Fotka je původem z nějakých ruských webů a my příspěvek nakonec vyhodnotili jako chybu a stáhli jsme ho." Takže je otázka, jestli si žena skutečně spletla šampón s montážní pěnou, nebo je i tato část historky smyšlená.
 

hel TN.cz