Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.8. 2016 09:45
Majetek za miliony

Začal boj o dědictví po Monice a Klárce! První hádky a komplikace

Dědictví po Monice
Zdroj: Archiv Petra Kramného, tn.cz

Tři roky po vraždě Moniky a Klárky začal boj o jejich majetek. Ze hry venku je samozřejmě Petr Kramný, kterého soud pravomocně poslal za vraždu do vězení.

V Karviné začal boj o dědictví po Monice a Klárce Kramných! Na jedné straně je matka Petra Kramného Irena Rychlá, která si na dědictví po vnučce a snaše dělá nárok. Na druhé straně je rodina Moniky, tedy otec a dva bratři. Maminka Moniky se rozsudku ani dědictví nedožila. Zemřela během soudního procesu, který byl pro ni nesmírně bolestivý a stresující.

 

Ve hře je pěkný a vybavený byt v Karviné, garáž a dvě auta - Chevrolet Orlando a Škoda Felicia. Jenže ani po třech letech po smrti Moniky a Klárky není jasné, komu všechen majetek připadne. A dá se očekávat další bitva právníků, respektive právniček. Pozůstalé po Monice zastupuje pražské advokátka Klára Long Slámová, matku Petra Kramného zlínská právnička Jana Rejžková.

 

Nad soudním řízením bude dohlížet notářka, jenže podle informací TN.cz se teď vše opět opozdí. Notářka, která měla po smrti obou žen v Egyptě dědictví na starosti, odešla před časem do důchodu. Nová notářka si musí vše nastudovat a hlavně čeká na doručení pravomocného rozsudku, na kterém stále pracuje Vrchní soud v Olomouci.

 

Podle něj má Kramný otci Moniky Kramné Erichu Niceijovi zaplatit 18 418 korun za pohřeb a poté další 1 400 000 jako nemajetkovou škodu, bratru Martinovi 175 tisíc a druhému bratru Radmilovi 70 466 korun. Původně přitom částka měla dosahovat osmi a půl milionu.

 

Po pravomocném rozsudku, který prohlásil Kramného za vraha, je jasné, že Kramný dědit nebude. Niceijovi jsou ale podle informací TN.cz v šoku z toho, že se o dědictví hlásí jeho matka Irena, která za svým synem stojí a tvrdí, že je nevinný.

 

 

Na soudní řízení mohlo mít vliv to, jestli v Egyptě zemřela dřív Monika nebo Klárka. Pokud by jako první zemřela Monika, mohla si skutečně na dědictví po Klárce dělat nárok právě její babička, tedy Irena Rychlá. Jenže tím, kdo zemřel jako první, se soud vůbec nezabýval. Jak tedy dědictví dopadne, je zatím ve hvězdách. U teď je ale jasné, že to mezi pozůstalými po Monice a mezi Irenou Rychlou znovu skřípe a vzduchem létají výčitky, nadávky a hádky.


Podívejte se na reportáž z rozsudku nad Perem Kramným:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

DĚDICTVÍ ADOLFA BORNA: Opravdu po něm zbyly miliony?

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

19.8. | 06:31 adnachiel
65
Matka vraha by měla být jako dědic vyloučena. Ta baba má teda super hroší kůži, ...
19.8. | 07:03 acdcc
-51
Justiční nesmysl.Na Kramnyho to policajti ušili.
21.8. | 09:45 Jiří Provazník
-6
Náhlasit nevhodný komentář
NEVÍM,PROČ MI DÁVATE MÍNUSY,TO BYLA JEN HYPOTETICKÁ OTÁZKA,NIKOLIV NÁZOR.SÁM SI MYSLÍM,ŽE TO UDĚLAL,ALE VŠE JE MOŽNÉ.
20.8. | 21:12 tomáš fuk
-9
Náhlasit nevhodný komentář
kůli pát krámum spory hm
20.8. | 20:11 Petra Hanzalová
16
Náhlasit nevhodný komentář
Ta baba snad nemá soudnost! Tak její syn zabije svou ženu a dceru a ona se hlásí o dědictví? Poslat do Bohnic ve svěrací kazajce. Stát se to mně, tak zalezu a ani nepípnu a ne že bych se ještě hlásila o dědictví.
20.8. | 19:46 bobule6
11
Náhlasit nevhodný komentář
Jusíku, musíš nekrofila trousila omluvit, chytil ho honimír a tak se ukájí alespoň tímto způsobem ;-))))))))))) vždyť je totakové dementní nepribudlo ;-D
20.8. | 19:32 Jusa123
10
Náhlasit nevhodný komentář
Satan už neví co by na Moniku ještě napsal a nikdo se nechytá.Satan to proto že tě už každý zná a ví že když už nevíš co by,vždy je stejný postup!Monika a hrob!!!
20.8. | 17:56 satanastatavas
-16
Náhlasit nevhodný komentář
Vcempak nemam pravdu, souzi? Vzdyt to nebyla ani soudruzka; TO BYLA PRIMO COURA!
20.8. | 12:46 satanastatavas
-16
Náhlasit nevhodný komentář
Domby--sarija mi prikazuje blbum jako ty uriznout koule..Pytlik ususit, kulicky nabarvit, patou vyvrtat dulek a dat je muslimatkum na hrani..Pak se muzeme dohadovat kdo je tu vetsi "ubozak"..Salam!
20.8. | 11:17 domby
10
Náhlasit nevhodný komentář
Hahaha, Hordermarská se znelíbíla muslimovi Satanovi? Jo, tak to je , muslimové za nevěru požadují smrt. Starý zblblouš Satan Novus Trousil to taky pokládá za správné, ubožák.
20.8. | 08:15 satanastatavas
-18
Náhlasit nevhodný komentář
Ta zenska skoncila, tak jak zila..Chudak ta mala, ale to uz tak zensky delaji, nez by decko nechali manzelovi tak ho radsi vezmou ssebou na vecnost...Minuly tyden se o takovych dvou psalo i tady..
20.8. | 08:00 satanastatavas
-14
Náhlasit nevhodný komentář
Hahaha, Hodemarska--o Klarcine mamince mluvila spatne? Vy asi budete Pekny cislo,Hodemarska..Vzdyt tady se o zadny jiny slapce nenapsalo neprobralo vi. c..A vy pry--mluvila spatne. Vam asi moralka nic nerika..Jak by asi vychovala tu dcerku?