Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.3. 2016 08:36
Astrologie

Zatmění Slunce a SUPERMĚSÍC nás ovlivní všechny. HOROSKOP

Zatmění slunce
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

V noci z úterka na středu bude v některých koutech světa pozorovatelné úplné zatmění Slunce. Zároveň je přitom Měsíc nejblíže Zemi. Podle astrologů tyto jevy výrazně ovlivní životy nás všech.

Zatmění Slunce začne v 0:19 středoevropského času a potrvá přibližně do půl šesté. Pozorovat jej budou moci především obyvatelé Indonésie, kteří v některých oblastech uvidí úplné zatmění. Vidět bude také v Malajsii, Japonsku, Vietnamu, Číně, částech Indie, Austrálie a Číny nebo na Aljašce a Havaji.

 

 

Současně se zatměním bude na obloze pozorovatelný tzv. super Měsíc v novu. Přirozená družice Země bude na své ekliptické dráze nejblíže k Zemi. To zesiluje jeho vliv, a způsobuje větší příliv, zvýšenou vulkanickou aktivitu a extrémní počasí, varuje britský web Daily Mirror.

 

Zatmění bude ve znamení ryb. Vedle Měsíce a Slunce budou ve znamení ryb také Merkur a Neptun. Ryby podle astrologa Russella Granta, kterého Daily Mirror oslovil, reprezentují lásku, soucítění a pochopení.

 

A jak to ovlivní jednotlivá astrologická znamení? Russell Grant pro čtenáře svého blogu sestavil přehled.

 

 

Beran

Budete mít barvité a smysluplné sny. Budete extrémně citliví a extrémně vnímaví. Díky tomu budete velmi silně vnímat své okolí. Pokud máte vrozené jasnovidecké vlohy, budete mít přímo mystickou sílu, tak si dejte pozor, abyste ji užili moudře.

 

Studiem učení New Age (soubor duchovních a náboženských učení, poz. red.) se můžete naučit interpretovat symboly, díky kterým lépe pochopíte své sny a mystické schopnosti. Měsíce, které jsou před vámi, přinášejí ideální čas pro váš duchovní rozvoj.

 

 

Býk

Zatmění aktivuje společenskou stránku vaší osobnosti. Během následujících měsíců mohou být obnovena stará přátelství. Pokud okolo termínu zatmění někoho potkáte, bude hrát hvězdnou roli ve vašem životě. Bude to vaše spřízněná duše. Budete více myslet na svá přání a tužby a měli byste si hlídat, až se objeví příležitost některé z nich realizovat.

 

Blíženci

Zatmění bude přiživovat vaše cíle a ambice. Vaše životní vyhlídky budou vypadat velmi slibně. Všechno snadné nebude, ale pokud jste připraveni na výzvu, můžete se spoléhat, že vám vaše instinkty ukážou cestu. Pokud budete mít pocit, že máte všeho plné zuby, vytrvejte a poslouchejte svůj vnitřní hlas. Pomůže vám vědomí, že na to nikdy nejste sami.

 

 

Rak

Otevřou se vám nové dveře a vy načerpáte zkušenosti, které jste nikdy nepředpokládali, že získáte. Znovu se vám připomenou vaše tužby a cíle a vy si uvědomíte, že svůj potenciál nevyužíváte na maximum. Využijte každou příležitost, která se vám naskytne k cestování nebo k nové cestě za duchovním poznáním

 

Lev

Po finanční stránce se vám naskytnou nové příležitosti. Na první pohled to nebude patrné, ale dávejte si pozor na příležitost proměnit svůj talent v peníze vynášející podnikání. Napadnou vás nové investiční možnosti. Je o dobrá příležitost obnovit plány na úpravu domu a přehodnotit způsob, jak spoříte peníze. Jste nezadaní? Intenzivní románek by mohl změnit váš pohled na svět.

 

 

Panna

Velmi rychle se spřátelíte. Někoho poprvé potkáte a budete mít pocit, jako kdybyste se znali z předchozího života.Společné aktivity vaše osobní pouto prohloubí. Zvýšená citlivost na ostatní lidi a na to, čím procházejí, posílí vaše vnímání vlastních pocitů. To posílí vaše sebeuvědomění a přirozenou přátelskost.

 

Váhy

Využijte této příležitosti, abyste se zbavili negativních aspektů vaší osobnosti, které nereflektují to, kým jste. Překonejte staré zvyky, vazby nebo závazky. Postupné zbavování se zodpovědnosti vám pomůže. Je na čase změnit vaše myšlenky v realitu. To, co pro sebe uděláte, pomůže uvolnit vnitřní pnutí a zlepší vaše zdraví.

 

 

Štír

Váš tvůrčí potenciál z vás bude čišet a vaše intuice bude jednou z vašich největších devíz. To by vás mohlo popostrčit k myšlence prozkoumat mystično. Akce a rozhodnutí učiněná okolo času zatmění vás budou posouvat na dlouhé cestě k sebepoznání. Dívejte se na příležitosti, jak správně využít svůj talent.

 

Střelec

Začínáte si uvědomovat, jak vás vaše dětství formovalo a ovlivňovalo to, jak dnes myslíte. Možná budete zpochybňovat vaše přesvědčení, zvyky a názory, které vycházejí z vaší výchovy. To, že uvidíte věci tak, jak jsou, vám pomůže rozhodnout se, co je pro vás správné a kým skutečně jste. Oporou vám bude vaše vynalézavost.

 

 

Kozoroh

Ve vašem životě se teď dějí krásné věci a vy potkáte skvělé lidi. Měli byste se soustředit na vytvoření sítě lidí, kteří vás budou podporovat. V příštích šesti měsících budete komunikativní, a to ve všech formách, včetně sociálních sítí. Pokud vylepšíte své technické znalosti, mohla by se před vámi otevřít nová pracovní příležitost.

 

Vodnář

Peníze pro vás budou hlavním zájmem a vy tak budete moci soustředit vaší vnitřní energii na zvyšování příjmu a na to, co je pro vás nejlepší. Vyhněte se nezodpovědnému utrácení a buďte chytří při vytváření rozpočtu. Svou dynamickou osobnost vložte do práce a vydělávání. Čím více zdrojů příjmu budete mít, tím více budete v budoucnu zabezpečení

 

Ryby

Teď máte příležitost vybrat si, jakým směrem byste se chtěli vydat. Budete mít posílenou intuici a jasnější vidění, což vám pomůže vidět a cítit všechny překážky, které by vám mohly stát v cestě. Věřte svým instinktům i když to povede ke změně plánů a k tomu, že zvolíte jinou cestu než obvykle. Zatmění bude mít velký efekt na vaše emoce, pomůže vám to zbavit se předchozích zábran, pochybností a strachu. Budete si více uvědomovat svojí vnitřní sílu a skutečný potenciál.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Magický krvavý superMěsíc ohromil celý svět. Tady jsou nejlepší fotky

ÚPLNÉ ZATMĚNÍ MĚSÍCE! Byl zase krvavý

vbo TN.cz