Zatmění Slunce

V Indonésii bylo zatmění Slunce, Evropu prý čeká velká rána!

V Indonésii bylo zatmění Slunce, Evropu prý čeká velká rána!
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

V noci na středu našeho času pozorovali obyvatelé Indonésie úplné zatmění Slunce. Podle britského astrologa Petera Stockingera se s tím pojí děsivé proroctví. Evropu by měla zasáhnout velká tragédie.

Peter Stockinger už vloni v srpnu předpověděl teroristické útoky v Paříži. "Když jsem vloni v srpnu psal na svůj blog o zatmění Slunce, předpovídal jsem, že velmi pravděpodobně dojde v Paříži k vraždě. A přesně to se bohužel stalo," vzpomíná Stockinger na útoky ze 13. listopadu, které proběhly přesně dva měsíce po posledním zatmění Slunce.

Teď podle britského astrologa čeká Evropu další rána. "Podle učení Williama Lillyho můžeme očekávat nějakou přírodní katastrofu a/nebo smrt významné osoby," píše na svém blogu s tím, že v minulosti byly v podobné konstelaci planety při velkých atentátech. K tragédii by mělo dojít na severu Evropy.

Své předpovědi opírá Stockinger o učení významného astrologa 17. století Williama Lillyho, který své učení, knihu Křesťanská astrologie, vydal v roce 1647. Ačkoliv se se zatměním Slunce většinou pojí pozitivní věci, podle Stockingera to tak letos nebude.

Související obsah

"Zatmění se řídí podle Jupiteru. A v době zatmění bude ve znamení panny, což oslabuje jeho sílu. Navíc je teď retrográdní, což jej ještě více oslabuje. A je ve spojení se severním lunárním uzlem, který je spojený s hvězdou Denebola," popisuje na svém blogu Stockinger.

"Takhle hvězda ovlivňuje nás úsudek, vyvolává zoufalství, výčitky, neštěstí ve spojitosti s přírodou. Radost obrací ve vztek. Zároveň také symbolizuje změnu počasí. Takže můžeme očekávat velké bouře a možná, coby následek, lodě které najedou na mělčinu," předpokládá Stockinger.

Zatmění začlo v 0:19 středoevropského času a skončilo krátce po půl šesté. V České republice jej nebylo možné pozorovat. Nejvíce si jej užili obyvatelé Indonésie, kteří v některých místech viděli kompletní zatmění Slunce. Částečné ale bylo pozorovatelné také v Austrálii, na Filipínách, v Malajsii, Vietnamu, Thajsku, Indii, Číně, Jižní Koreji, Japonsku, na Havaji nebo na Aljašce.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Muž, který předpověděl první dvě světové války, předpověděl i třetí! Naplní se jeho děsivé proroctví?

GALERIE: Magický krvavý superMěsíc ohromil celý svět. Tady jsou nejlepší fotky

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zatmění Slunce

Důležité Události

Píše se na Deník.cz