Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.1. 2018 20:46
první vražda

Zavražděnou oplakávaly desítky lidí. Policie má podezřelého

Zdroj: TV Nova

Policii se podařilo dopadnout muže podezřelého z vraždy ženy ve Vratislavicích nad Nisou a z těžkého ublížení na zdraví dalšímu muži. Zatím nebyl obviněn. Svědci uváděli, že měl na místě komplice, to zatím policie nepotvrdila ani nevyvrátila.

K útoku došlo v pátek kolem půl desáté ráno v Dopravní ulici v liberecké městské části Vratislavice nad Nisou. Na místě našli policisté pobodaného muže a ženu. Ta svým zraněním po čtyřiceti minutách marného boje o její záchranu podlehla. „Muže s vážným zraněním převezli záchranáři do Krajské nemocnice v Liberci,“ informovala mluvčí policie Vlasta Suchánková.

 

Na místo vraždy se ještě v pátek večer sjely desítky příbuzných a známých z vietnamské komunity. Uspořádali na místě smuteční rozloučení provázené modlitbami. „Spoléhám na české zákony a doufám, že policie najde pachatele, co nejdříve,“ řekl manžel zavražděné ženy.

 

 

"V souvislosti s násilným činem, který se stal v pátek dopoledne v prodejně potravin v liberecké části Vratislavice nad Nisou, již nepátráme po dvou pachatelích. Kriminalisté již mají v moci muže, který zatím není v pozici obviněného, ale podezřelého, a provádějí důležité procesní úkony. Současně byly jsou zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Více informací budeme moci sdělit až v následujících dnech," uvedla v sobotu odpoledne policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

TN.cz