Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.11. 2017 20:54
ukradl auto a prchal

Šílenec na D5 ohrožoval ostatní! Jel 200 km/h, chytili ho na střeše

Zdroj: TV Nova

Do honičky mezinárodních rozměrů se ve čtvrtek ráno zapojili čeští policisté. Spolu s německými kolegy se snažili dostihnout muže, který v kradeném autě zamířil přes hranice směrem na Prahu. Dopadnout se jim ho podařilo až v Berouně.

Všechno začalo poměrně nevinně. Němečtí policisté chtěli zkontrolovat černý Mercedes, řidič ale na jejich výzvu nereagoval a začal ujíždět. Policisté ho pronásledovali přes hranice až do Česka. Tam se k nim přidaly i hlídky českých policistů.

 

"Řidič mířil směrem na Prahu a během jízdy způsobil několik dopravních nehod. Do německých kolegů dokonce najížděl a poškodil jeden z jejich vozů," popsala policejní mluvčí Jana Dětská. U Berouna Mercedes sjel z dálnice a policistům se ve městě ztratil.

 

 

17

GALERIE: Policejní honička v Berouně

Zdroj: AKTU.cz

Policejní honička v Berouně - 1

Hodnocení:

 

"Policistům se podařilo ve městě auto vypátrat. Bylo nabourané, nastartované, ale prázdné," řekla mluvčí. Rozběhla se velká pátrací akce, do které byl zapojen i psovod. Podezřelého muže nakonec krátce před osmou hodinou vypátrali na střeše jedné z přilehlých budov.

 

 

Podezřelý je 31letý cizinec. "Nyní budeme spolupracovat s německou stranou a jednat o předání podezřelého muže do Německa," zakončila Dětská.

mom TN.cz