V Přerově zabránili strážníci městské policie velmi krutému osudu jednoho pejska. Jeho majiteli ho ukradl bezdomovec, který ho chtěl záhy opéct a sníst.
Majitel psa šel platit pokutu na služebnu městské policie v Přerově a psa přivázal před ní. Když se po několika minutách vrátil zpět, zjistil, že jeho pes zmizel. Vrátil se tedy na služebnu a zalarmoval strážníky.
K jeho štěstí byly na uvázaného psa namířeny kamery a tak netrvalo dlouho a operátorka na záznamu našla muže, který nejprve psa hladil a pak jej odvázal a odvedl. Pro strážníky ale nebyl neznámý, naopak, byla to známá firma. Hlídkám městské policie tak netrvalo dlouho, aby bezdomovce i se psem po krátkém pátrání našli.
Když se policisté zeptali, kde mladík psa vzal, odmítl se s nimi bavit a pokusil se i se psem utéct. Protože nedbal varování policistů, ti jej museli spoutat a vypořádat se s jeho známými, kteří začali svému soukmenovci vybíhat na pomoc z přilehlé hospody a kteří měli v plánu psa sníst:„I o ty se naše hlídky postaraly,“ řekl serveru Ahaonline.cz mluvčí strážníků Miroslav Komínek.
Bezdomovec je nyní podezřelí ze spáchání trestného činu a pes se nakonec šťastně vrátil ke svému majiteli.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz