Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.8. 2014 08:40
Otřesný případ

Otec z Přerovska roky znásilňoval dceru! Měl to za sexuální výchovu

Zdroj: TV Nova

Muž z Přerovska, který podle obžaloby několik let znásilňoval svou nezletilou dceru, dnes stanul před Krajským soudem v Olomouci. Je podezřelý, že dceři pouštěl pornografické filmy a nutil ji k sexu. Hájí se tím, že to považoval za sexuální výchovu. Hrozí mu až 12 let.

Dcera se ptala na sexuální život a on to neuměl vysvětlit, proto jí pustil film a tu mužskou část jí ukazoval sám na sobě.Tak dnes u soudu vypovídal pětačtyřicetiletý muž z Přerovska, který měl čtyři roky zneužívat svou dceru.


"Ona se cítila, že toho otce musí poslechnout a že kdyby něco řekla, že by tu rodinu rozvrátila," řekla k případu Jana Brančíková, státní zástupkyně.


Začít s tím měl v roce 2001, to bylo dívce teprve devět let. Podle její výpovědi ji osahával, nutil k orálnímu sexu a znásilňoval i několikrát do měsíce. "Stoprocentně vím, že si to nevymyslela, ona nemá důvod si to vymýšlet," řekla štábu TV Nova matka holčičky.


Znásilnění otec popíral, k sexuálnímu styku se však přiznal. Dívka se s otřesnými zážitky teprve před dvěma lety svěřila matce. Ta vše nahlásila na policii.


Líčení mělo probíhat i zítra, ale vzhledem k tomu, že se nemůže dostavit klíčový znalec, soudce jednání odročil. Muži hrozí až dvanáctileté vězení.


Velmi podobně absurdní obhajoba zneužívání vlastního dítěte zazněla začátkem srpna i na Slovensku. Muž z Košic se hájil tím, že v jejich domě byla tma a že si dceru spletl s manželkou. A další podobný případ je z plzeňska, Ladislav Rollinger své vlastní i nevlastní dcery zneužíval přes čtrnáct let. Odpykává si osmiletý trest.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

V Praze řádil úchyl: Olizoval ženám stehna na eskalátorech

Hromadné znásilnění a oběť pedofila: Sexbomba Pamela Anderson se otevřela

jox TV Nova