Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.7. 2014 17:00
bitka

Rosenberg šokuje na facebooku: Michal Hrůza si to zasloužil, sdílel

Robert Rosenberg
Zdroj: Mediafax
Robert Rosenberg

Veřejnost je šokována zraněním Michala Hrůzy, kterého v Ostravě zmlátili dva mladící. Ještě více ale šokoval Robert Rosenberg, který sdílel názor, že si neštěstí Hrůza zasloužil.

Michal Hrůza ve středu vystupoval na Festivalu v ulicích, který byl doprovodnou akcí mezinárodního festivalu Colours of Ostrava. Po koncertě s přáteli navštívili vyhlášenou Stodolní ulici, kde se pak zpěvák a skladatel dostal do konfliktu s dvěma mladíky. Údajně se pokusil zabránit začínající bitce. Oba mladíci se proti Hrůzovi spojili a zbili ho.
 

Po útoku zůstal zpěvák v bezvědomí a později se v ostravské městské nemocnici podrobil operaci mozku. Podle posledních informací nemocnice byl udržován v umělém spánku, později však zástupci zdravotnického zařízení oznámili, že na přání rodiny nebudou zdravotní stav umělce komentovat.
 

Mladíci skončili ve vazbě a hrozí jim až dvanáctiletý trest. Veřejnost je zaskočena tím, co se v Ostravě stalo. Situaci komentoval na facebooku také bývalý pornoherec Robert Rosenberg. Podívejte se, co sdílel na svou zeď: 
 

Toto napsal Rosenberg na svůj facebook
Zdroj: facebook.com

 

Michal Hrůza působil jako frontman kapely Ready Kirken, s níž vydal čtyři alba s řadou hitů jako Zejtra mám, 1+1 či Krasohled. V roce 2006 kapelu opustil. Letos po dvou letech dokončil dvojalbový projekt Noc/Den.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zpěvák Michal Hrůza skončil v nemocnici! Poškození mozku!

Michale, drž se! Reagovaly Farna a další hvězdy na nehodu zpěváka Hrůzy

TN.cz