Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.6. 2014 22:09
Barman bojuje o život

VAROVÁNÍ: Lupič, který postřelil barmana, běhá po svobodě!

Zdroj: TV Nova

Policie na Liberecku pátrá po nebezpečném a ozbrojeném muži na útěku, a vyzývá místní obyvatele ke zvýšené opatrnosti. Pachatel v Hejnicích vystřelil na barmana, který mu při přepadení odmítl dát peníze. Barman teď bojuje v nemocnici o život.

Stalo se to ve středu v půl jedenácté v noci. Do baru 777 v Hejnicích vešel neznámý muž a předstíral, že si přišel zahrát na výherních automatech. Pak odešel a vrátil se znovu do baru. Na čtyřiadvacetiletého barmana vytáhl pistoli a chtěl po něm peníze. Barman mu je odmítl dát a to se mu stalo osudným.
 

Lupič na něj z blízkosti vystřelil, těžce ho poranil a bez toho, aniž by cokoli ukradl, utekl. Postřeleného barmana záchranná služba odvezla na oddělení ARO liberecké nemocnice, kde v tuto chvíli bojuje o život.
 

Kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po tomto nebezpečném člověku. V žádném případě se ale nikdo nemá pokoušet ho zadržet. Již jednou zbraň použil a není vyloučeno, že by ji mohl použít opakovaně.

 

Podívejte se na reportáž: 


 

Lupič měl na sobě tmavé boty s bílým vzorem, tmavé kahoty a bundu s kapucí se zapínaním na zip se dvěma světlejšími pruhy na obou rukávech a bílým znakem na prsou.

TN.cz