Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.7. 2014 21:39
Chat s moderátorkou

Na moderování Snídaně s Pavlem se těším, svěřila se Gábina Partyšová

Úspěšná moderátorka Gábina Partyšová se po několika letech vrací na obrazovky televize Nova. Na co ve Snídani s Novou těší nejvíc? I na to odpovídala v on-line chatu na TN.cz.

Zkušená moderátorka a konferenciérka Gábina utvoří moderátorskou dvojici s matadorem Pavlem Svobodou. Partyšová ve Snídani s Novou nahrazuje Kristinu Kloubkovou, která zastoupila po dobu mateřské dovolené Lucii Borhyovou v Televizních novinách.


Gábinu Partyšovou uvidí poprvé diváci Snídaně s Novou už ve čtvrtek 3. července. Vstávání se prý nebojí, vycvičil ji syn. Moderování Snídaně ovšem podle vlastních slov bere jako výzvu.


Odpovědi Gábiny Partyšové najdete ZDE


Na co se těší nejvíc? Koho by ráda vyzpovídala? Těší se na snídaňové speciály z netradičních míst? Na tyto i další otázky jste se Gábiny Partyšové mohli zeptat i vy.


Gábina se svěřila, že se na moderování Snídaně velmi těší, svého parťáka Pavla Svobodu prý zná dlouho, ale před kamerou spolu ještě nepracovali.


112

GALERIE: Gábina Partyšová

Zdroj: TV Nova

Gábina Partyšová

Hodnocení:


Prostředí televize Nova je Partyšové velice dobře známé. Začínala jako redaktorka pořadu Prásk! a následně moderovala jeden z nejúspěšnějších hudebních pořadů u nás - ESO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kapela Chinaski ve Snídani s Novou: Co kluci prozradili?

Snídaně s Novou v plavkách: Podívejte se na mokrou Juščíkovou a Puhajkovou

pez TN.cz