Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.1. 2015 12:37
Spory v rodině

Temné tajemství Přemka Podlahy: Jeho zavržený syn promluvil!

Přemek Podlaha, Pavel Podlaha
Zdroj: Hermina / Isifa

Přemka Podlahu znal celý národ jako bodrého všeuměla z Receptáře. Málokdo už ale věděl, jaký byl jeho soukromý život. Teprve po Podlahově smrti vypluly na povrch okolnosti jeho vztahu se synem Pavlem.

Vztah oblíbeného moderátora Přemka Podlahy se synem poznamenaly hlavně spory o peníze. Čtyřiačtyřicetiletý Pavel Podlaha po otcově smrti promluvil pro deník Blesk.

 

Král kutilů vydělal díky popularitě pořádné jmění - až 40 milionů korun - a synovi, který měl po revoluci podnikatelské ambice, finančně pomáhal. Nejprve investoval 10 milionů do stavby hotelu ve Volyni, kde byl Pavel spolumajitelem. Projekt ale skončil krachem. V roce 2002 si Pavel Podlaha pronajal v Praze prostory po bývalém Tuzexu, kde chtěl mít hernu, pizzerii a diskotéku.

 

Do podnikání "nasypal" vlastní 3 miliony, ale investice nakonec nevyšla. Poprosil o pomoc movitého otce: "Když jsem byl bez koruny, poprosil jsem tátu o peníze. Půjčil mi 2 050 000 na devítiprocentní úrok. Přistoupil bych na cokoli, chtěl jsem podnik zachránit." Ani to ale nebylo nic platné, neúspěšný a zadlužený podnikatel se musel odstěhovat do hájovny na Příbramsku.

 

 

Přemek Podlaha zemřel po těžké nemoci 23. prosince ve věku 76 let a proti synovým výrokům už se nemůže ohradit. Napjaté vztahy se prý ještě zhoršily, když na rakovinu zemřela matka Pavla Podlahy. "Otec odmala preferoval sestru Petru, mě zase milovala maminka," řekl Podlaha Blesku o vztazích v rodině. 

 

Přemek Podlaha se proslavil jako oblíbený moderátor kutilského pořadů v Československé televizi. Uváděl pravidelný televizní pořad Zemědělský magazín, od roku 1975 spolumoderoval televizní soutěž Deset stupňů ke zlaté. Českým televizním divákům je velmi dobře znám především jako autor a moderátor populárního televizního pořadu Receptář vysílaného v Československé televizi od roku 1987.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kutil Přemek Podlaha měl pohřeb. Podívejte se, kdo se s ním přišel rozloučit

Přemek Podlaha chtěl umřít doma. Nechali ho však samotného v hospicu!

pet TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.1. | 13:50 lololax
40
Milý asami hirotaši,nejen za moderování,také něco dostal i za ty vydané ...
5.1. | 15:09 janplacka
2
Omlouvám se... Silvestrovská :-)
5.1. | 22:20 Tomáš Jelínek
11
Náhlasit nevhodný komentář
Pan Podlaha byl prima člověk ale jednu chybu udělal-měl nepodařeného syna vydědit,aby neprofitoval ze smrti dobrého člověka! I když:on to dědictví stejně "prošustruje,jako ty miliony,co mu otec už dal!
5.1. | 20:29 zacotomame
4
Náhlasit nevhodný komentář
Overal, tohle jsem psal už nedávno a tak s tebou v tomto naprosto souhlasím. Mají větší práva nejen než my, ale v tomto dokonce i než prezident, tedy v podstatě absolutní.
5.1. | 19:47 overal
9
Náhlasit nevhodný komentář
Lolaxi, ona tam diskuse byla, ale lidé tam psali pravdu a cikáni jsou u nás víc než prezident, kterému může sprostě nadávat kdo chce co chce, ale říkat pravdu o cikánech se prostě nesmí ani slušně!!
5.1. | 16:09 goliia
12
Náhlasit nevhodný komentář
zacotomame......přesně jak píšete. Výši úroku a vůbec úroku je slyšet z úst zhrzeného, neschopného a naštvaného syna. Tedy skutečnost může být pravděpodobně jiná a Přemek se nemůže bránit. Nic temného opravdu není a jen to dokladuje jakého pevného charakteru a dobrého srdce byl Přemek Podlaha ...
5.1. | 15:09 janplacka
2
Náhlasit nevhodný komentář
Omlouvám se... Silvestrovská :-)
5.1. | 15:05 janplacka
4
Náhlasit nevhodný komentář
lololax : Nová diskuze na téma paterčat, se rozjela pod článkem "sylvestrovská vražda". :-)
5.1. | 14:29 Karel Hrubý
26
Náhlasit nevhodný komentář
A ona je to povinnost dotovat dospělého syna?
5.1. | 14:25 zacotomame
28
Náhlasit nevhodný komentář
Nejprve investoval 10 milionů do stavby hotelu ve Volyni, kde byl Pavel spolumajitelem. Projekt ale skončil krachem. V roce 2002 si Pavel Podlaha pronajal v Praze prostory po bývalém Tuzexu, kde chtěl mít hernu, pizzerii a diskotéku. Do podnikání "nasypal" vlastní 3 miliony, ale investice ...
5.1. | 13:50 lololax
40
Náhlasit nevhodný komentář
Milý asami hirotaši,nejen za moderování,také něco dostal i za ty vydané knihy,kde se píše o receptech kutilů,kteří mu je zcela zdarma sdělili. A ještě na okraj bych rád pokáral TV Nova za cenzuru u článku"Matka paterčat vyhazuje jídlo a neumí hospodařit, říká patronka" - KDE JE DISKUZE?! ...
5.1. | 13:47 lvice1951
9
Náhlasit nevhodný komentář
myslim ze by vsichni meli dat pokoj pise to bulvary a ted i vy on uz se branit nemuze tak ho uz neche nebo nemate nic jineho na sdelovani!!!Je to nechutne!!!