Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.8. 2012 21:16
Nebezpečná zdravotní potřeba

Zázračný přístroj slibuje léčbu snad všech nemocí, přitom může ublížit

Zdroj: TV Nova

Přístroj ZAPPER slibuje, že vyléčí i nádor. Podle ministerstva se ale nejedná o zdravotnickou potřebu. Taktéž ho nedoporučuje ke koupi.

Ministerstvo zdravotnictví důrazně varuje před používáním přístroje ZAPPER. Výrobce jeho prostřednictvím slibuje vyléčení desítek nemocí, od těch lehkých jako třeba opar až po těžké nemoci jako jsou nádorová onemocnění. Výrobek ale není schválený jako zdravotnická potřeba a podle ministerstva může naopak lidem uškodit.
 

Pár drátků, frekvenční generátor a dva kovové válečky. Tak vypadá stroj, který můžete mít doma, když zaplatíte 16 tisíc korun. Údajně se jedná o nejúčinnější stroj na světě.
 

Léčba probíhá metodou takzvané Frekvenční terapie a slibuje léčení různých nemocí. Od angíny přes bolesti krku, boreliózy, cukrovky, až po salmonelu. Léčba slibuje, že dokonce zahubí i zhoubné nádory. Pokud si ale svého zdraví vážíte, poslechněte radu ministerstva zdravotnictví. To doporučuje, aby lidé za tento přístroj peníze vůbec neutráceli. "Může hrozit to, že účinky, které deklaruje, nefungují a může to dokonce stav pacientů i zhoršit,“ říká mluvčí ministerstva zdravotnictví Vlastimil Sršeň.
 

 
To, že přístroj není v České republice schválený pro používání léčby lidí a jeho používání je na vlastní odpovědnost, a že výrobce ani distributor nejsou zodpovědní za případné následky, se paradoxně dočtete na stránce, kde si přístroj můžete objednat. Výrobek prodává firma Z-technology.
 

Stížnosti na přístroj řešila dokonce i Česká obchodní inspekce. "Na základě posouzení ministerstva zdravotnictví nebyl tento přístroj potvrzený jako zdravotnický, a proto mu byl odebrán certifikát,“ říká mluvčí České obchodní inspekce Jana Jelínková. Inspekce proto přístroj zařadila mezi klasické elektrické výrobky, jako je fén, nebo vysavač. Ty také neléčí.
 

s přispěním Ladislava Hrušky tn.cz / juz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

12.9. | 23:24 Alice Slodičáková
43
...léky mají spoustu vedlejších účinků a před nimi ve zprávách ...
10.8. | 07:49 hondarr6
-20
Tomuhle muze jen uverit clovek,ktery je nemocny jedine na hlavu.
30.11. | 00:41 Jan Drkoš
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kolega z práce Zapera přinesl,tak jsem v práci do sebe pouštěl proudy.Vypil jsem asi litr vody a pak to aplikoval.Nic jsem necítil,divný.Ale hodinu po třetí aplikaci jsem šel na záchod a moč byla zabarvená do tmava a páchla-tak na den.Potom se zase vše vrátilo k normálu a tak na tom asi něco bude.
28.11. | 21:16 Martin Těšík
3
Náhlasit nevhodný komentář
Za mě funguje, Super ravo zapper (biorezona.cz/pomocnici/super-ravo-zapper) vyléčil dceru za tři dny bez antibiotik z infekce dýchacích cest. Minulý pátek 4. 10. měla čtyřicítky a včera v úterý 8. 10. šla do školy úplně zdravá. Zapper máme měsíc a mohu jen doporučit. Autor článku neví, o čem píše.
26.8. | 11:22 Tomáš Kratochvíl
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Najdete si neco o pani Alici Slodicakove, je to zivnostnice, co se zivi tim, ze prodava Zappery. Proto aby je nechvalila a nelhala, kdyz ji to prinasi zivobyti a dobre. Bohuzel na ukor nemocnych lidi. Z takovych lidi mi je na bliti.
3.7. | 20:37 David Mašek
5
Náhlasit nevhodný komentář
Najděte si na netu v PDF knížku Revoluce v léčené nemocí - Hulda Clark. Tam se dozvíte jak tahle doktorka Zapper vynalezla, jak jednoduše funguje, jak to postavit za pár korun a co z toho leze. Knížka je ke stažení i na uloz.to Nemá cenu ptát se v reportáži na názor nějakýho doktora, kterej ví o ...
28.4. | 21:47 Miko Nako
4
Náhlasit nevhodný komentář
Hruškovi nevěřím ani nos mezi očima - měl by se nejdříve naučit mluvit česky bez hučení - to se opravdu nedá poslouchat !
21.4. | 19:55 Vaclav Vasek
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tato reportáž je opravdu slušná. Tak 90% informací je pravda. Hlavně ze začátku, kdy vyjmenovávají na co vše prý "údajně" funguje. Pravda je i to, že Super Ravo Zapper není zdravotnický prostředek. Jen cena je dnes 12 000 Kč viz http://www.super-ravo-zapper.cz. Úplně souhlasím s výrokem ...
2.11. | 16:02 kadlec69
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jen by mě paní Alice zajímalo,co by se stalo kdyby jste ten přístroj neměla? Myslím,že příběh by byl stejný,ale bez přístroje. To už tak v životě bývá,že někdy dostanete horečku. Já měl ve 14 takovou horečku až my lezly uhry sami ven . Takže muj příběh horečky nikoho nezajímá,protože byl bez ...
2.11. | 15:51 kadlec69
0
Náhlasit nevhodný komentář
Příběhy jsou to pěkný. 16000,- je taky rána. Pokud někdo věří ,že za 16tis se dá všecko do pořádku tak to není špatný začátek. To by bylo ,abz to nepomohlo. Jen ta víra v tento přístroj je léčba k nezaplacení. Já si koupil sadu na klystýr za 450,- a taky to používám. Frekvenčně se léčím pruběžně ...
19.9. | 21:48 Alice Slodičáková
7
Náhlasit nevhodný komentář
pokračování lze dohledat přímo na mém fb....:-)
19.9. | 21:44 Alice Slodičáková
21
Náhlasit nevhodný komentář
Angelina Monti ČESKÉ PARAZITOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI: Vážení a milí přátelé parazitologické společnosti...Ráda bych se Vám svěřila se svým příběhem...nedávno jsme spolu polemizovali v souvislosti s přístrojem Zapper a názory pí ing. Bláhové...11. září napadli v hlavních zprávách TV Nova pár drátků, ...