Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 6. 2014
český rekord

Majitelé bojových plemen se sešli v Praze. Nejsou nebezpeční, říkají

Zdroj: TV Nova

V Centrálním parku na pražské Pankráci, se dnes sešlo více než 300 pitbulů, staford-šírdských teriérů, bulteriérů a dalších psů. Díky tomu, že se sešli na jednom místě, se zapsali do České knihy rekordů.

"Chtěli jsme tímto srazem dokázat že tito psi jsou hodní a že to, když dojde k excesu, je problém páníčka a ne psa," řekla štábu TV Nova Kateřina Kašparová, organizátorka srazu.

 

Tuhle myšlenku přišla i se svojí tříletou bullfenkou Cecilkou podpořit Kristýna Mauleová: "Chce to mít pevnou a jemnou ruku zároveň. Já myslím že to tady vidíte sami, když je ten pes v klidu a mazlí se s děckem. Záleží na majiteli jak si ho vychová."

 

Akci podpořila i známá patronka psů - Marta Kubišová. V centrálním parku na Pankráci se nakonec sešlo celkem 330 psů. Od miniaturních bullteriérů až po pitbuly. Počtem na jednom místě se tak zapsali do české knihy rekordů.

jox TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

22.6. | 22:21 overal
22
Naprosto souhlasím! Nebezpeční nejsou psi, ale lidé! Jako není vrahem motorka, ...
23.6. | 10:13 undatra
-31
Tak to se sešli ti praví , nezodpovědní ...
8.8. | 22:04 nissa1996
0
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím Je to hlavně podle páníčka jak si to zařídí :)
24.6. | 22:37 Dalibor Hanák
0
Náhlasit nevhodný komentář
pro pana Loptu vy jste té inteligence taky asi moc nepobral vidět s tvrdým Y !
23.6. | 13:29 Vladimír Scholz
4
Náhlasit nevhodný komentář
undatra - Vy jste ale dement
23.6. | 10:13 undatra
-31
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to se sešli ti praví , nezodpovědní takychovatelé dravých šelem , kterým se nesmí říkat - bojové plemeno a nezvladatelné bestie , které neposlechnou ani ...
22.6. | 22:43 overal
10
Náhlasit nevhodný komentář
Pár rad pro rodiče.Dítě psi přitahují a považuji to za správné! Batolící se dítě by neměl pes nikdy napadnout, jinak je to bestie na utracení!! Větší děti racionálně chovající se, je nutné naučit zásadu: chceš si pohladit psa, musíš se nejdříve zeptat pána a jeho odpověď plně respektovat, ať pes ...
22.6. | 22:34 loptu
19
Náhlasit nevhodný komentář
Prej majitelé bojových plemen. To je v prčicich s Váma. Docela by mě zajímalo kterej idiot vymyslel tohle stupidní označení.
22.6. | 22:30 loptu
19
Náhlasit nevhodný komentář
Je vydět že novináři moc inteligence nepobrali už dejte pokoj s tím nesmyslným a debilnim označením " Bojová plemena"!!!
22.6. | 22:21 overal
22
Náhlasit nevhodný komentář
Naprosto souhlasím! Nebezpeční nejsou psi, ale lidé! Jako není vrahem motorka, ale řidič. Nebezpečného psa, vychová z jakéhokoliv psa, majitel! Špatně vychovaná čivava, ta je sice leda k smíchu, ale chová se naprosto stejně jako špatně vychovaný vlčák, ten je ale smrtelně nebezpečný!!