Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 6. 2014
zpackaná operace

Lékaři muži omylem ZKRÁTILI PENIS! Teď mu utekla žena

Smutek
Zdroj: Thinkstockphotos
ilustrační foto

Muž si při sexu s manželkou zlomil penis, lékaři ho poslali domů a operovali ho až po třech měsících. Nešťastník tvrdí, že mu při tom zkrátili penis o 2 a půl centimetru a žena mu utekla.

Nejmenovaný Kanaďan žaluje nemocnici kvůli operaci, po které má o 2 a půl centimetru kratší penis a zničené manželství. Při sexu se ženou si svou chloubu zlomil, což se může stát, pokud při erekci dojde k prasknutí topořivého tělesa.
 

Muž z Montrealu tvrdí, že sestra v nemocnici zranění posoudila bez fyzického vyšetření a urolog ho potom opět bez řádného vyšetření poslal domů s tím, že jde o "mírné trauma".
 

Když ale muž nemohl mít sex další tři měsíce, lékaři mu řekli, že se jedná o zlomeninu údu a že bude muset podstoupit operaci. Pacient tvrdí, že mu po ní na jeho mužství zůstala "trvalá jizva" a navíc omylem přišel o dva a půl centimetru jeho délky. A tvrdí také, že nemohl mít pořádný sex další dva roky, kvůli čemuž se mu rozpadlo manželství.

 

 

Nemocnici, ve které byl operován v roce 2011, žaluje kvůli "nepopsatelnému utrpení" o 155 tisíc kanadských dolarů, v přepočtu tedy zhruba o 2 850 000 korun.
 

hel TN.cz