Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 1. 2015
zabil své dítě

Těhotnou Marii (19) upálili zaživa. K činu se doznali dva muži z Turecka

Lidé na místě smrti mladé těhotné dívky nechávají svíčky

Případ brutálního násilí otřásá celým sousedním Německem. V lesíku v Berlíně našel muž na procházce se psem tělo mladé 19leté dívky. Pitva ukázala, že byla těhotná a její vrazi ji nejdříve dvakrát bodli do břicha a pak upálili.

Německo je na nohou. Lidé především z okolí hlavního města Berlína jsou v šoku z brutálního činu, kterého dopustili dva mladíci. Ti totiž mladou těhotnou dívku dvakrát bodli do břicha a pak ji zaživa upálili. Jedním z agresorů měl být budoucí otec nenarozeného dítěte, informoval portál rbb-online.de.

 

A to bylo také důvodem brutální vraždy. Maria si prý nechtěla nechat dítě vzít. A právě odmítaný potrat způsobil celou tragédii. Její 20letý přítel totiž dítě nechtěl a pravděpodobně kvůli své víře měl pocit, že to poškozuje jeho čest. Mladíci dívce hrozili kvůli těhotenství smrtí a ona se kvůli tomu i obrátila na policii, ale ta již nedokázala zasáhnout.

 

 

Dívce podle jejích spolužáků nepomohlo ani to, že svému staršímu příteli slibovala, že přejde na islámskou víru. Ani to jí ale nepomohlo. Mladíci počkali, až její tělo dohoří a pak ho přikryli větvemi. Většina německých médií původ obou pachatelů neuvedla, a to i přes to, že úřady ano.NEPŘEHLÉDNĚTE:

Výjimečně ´plodný´ školní výlet: Sedm žaček základní školy otěhotnělo!

Vévodkyně Kate se kulatí! Rozkošné bříško už neschová

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

26.1. | 16:25 werepig666
87
To je to evropský multikulty, ind, turek nebo jinej podobnej národ všechno ...
8.2. | 18:30 zacotomame
0
pan-thebil, i kdybych byl Židem, budu jím raději než nežidem jako seš ty. ...
8.2. | 18:30 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
pan-thebil, i kdybych byl Židem, budu jím raději než nežidem jako seš ty. Nežidem téhle společnosti..Nežidem plným hnisu, jen ho vymáčknout, utřít hajzlpapírem a spláchnout do hajzlu.
27.1. | 05:30 lup3
36
Náhlasit nevhodný komentář
To bili ti hodní, umírnění. Ti zlí bojují za IS. Mám mail z Londýna. Jsou to sice starší fotky, ale výstižný. Islám bude vládnout světu, Evropa je rakovina, islám je odpověď,připravte se na skutečný holokaust,svobodo jdi k čertu, vyhladit ty, kteří jdou proti islámu, nebo Evropo budeš platit, vaše ...
26.1. | 19:25 reypal
10
Náhlasit nevhodný komentář
Vavřička Jan /// jednoduchá odpověď na vaši otázku - těžko a každopádně blbě.
26.1. | 18:14 Vavřička Jan
48
Náhlasit nevhodný komentář
Jak to bude Šabatová vysvětlovat?
26.1. | 17:49 Marcela
41
Náhlasit nevhodný komentář
No to koukám, že tady taková informace zůstala. Třeba ze stránek týden.cz už zmizela. Jo, svoboda slova a svoboda tisku, to je základní pilíř západní demokracie....prý....haha . Mnohé jiné deníky ji raději ve svých el. verzích nezveřejnily vůbec.
26.1. | 17:11 lada48
57
Náhlasit nevhodný komentář
Lidi neblbněte, musíme přece mít pochopení pro jejich kulturní odlišnosti. Alespoň tak nějak to tvrdívá Šabatová a spol. Za mě, odstřelit je jako škodnou.
26.1. | 16:54 Jana Skalková
57
Náhlasit nevhodný komentář
a zase ty muslimské sv....., kdy už se multikulti zblblíci -naši politici probudí z těch pitomých keců co pořád mají, tahle verbež není schopna se začlenit do Evropy...
26.1. | 16:25 werepig666
87
Náhlasit nevhodný komentář
To je to evropský multikulty, ind, turek nebo jinej podobnej národ všechno stejný cikáni, kvůli víře. Když jejich víra neopdovídá listině základních práv v evropě, tak at táhnou do pí*e odkud přišli špíny zas*aný