Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 12. 2013
UFO existuje

PRŮLOM: Vláda zveřejnila tajné dokumenty! Dokazují existenci mimozemšťanů

Mexické důkazy o existenci UFO
Zdroj: YouTube.com
Témata:

Tohle je zřejmě přelom ve výzkumu mimozemských civilizací! Mexická vláda odhalila podklady, které by mohly jednou provždy prokázat existenci UFO! Podívejte se.

Zveřejněné mayské artefakty mohou dokládat, že lidská rasa není ve vesmíru sama. Artefakty ukazují, že cestování mezi planetami bylo možné už daleko dříve než v minulém století. Výjimečné kousky byly prezentovány minulý rok a budou tématem filmového dokumentu.  

Mexické důkazy o existenci UFO
Zdroj: YouTube.com

Mexický režisér Juan Carlos Rulfo má na svědomí dokument o mayské civilizaci. Producent tohoto filmu Raul Julia-Levy prozradil, že natáčení probíhalo v úzké spolupráci s mexickou vládou. Byl to dokonce příkaz samotného prezidenta. Mexická vláda také doufá, že tímto krokem inspiruje ostatní vlády, aby se o tajné informace z oblasti UFO podělily také.  

Mexické důkazy o existenci UFO
Zdroj: YouTube.com

Prezident Álvaro Colom Caballeros řekl deníku The Guardian: "Mexiko uvolní kodexy, artefakty a významné dokumenty s důkazy o mayském a mimozemského kontaktu, a všechny informace budou potvrzeny archeology."

Mexické důkazy o existenci UFO
Zdroj: YouTube.com

"Je to velmi důležité pro lidstvo, nejen pro Mexiko," řekl Julia-Levy. Tato tajemství mexická vláda "chránila" celých osmdesát let. A co vy? Myslíte si, že tyto artefakty jsou důkazem existence UFO? 


Dokazují tyto materiály existenci mimozemských civilizací?


Hlasovalo 4727 lidí. (Muži: 2338 | Ženy: 2389)

pet TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.12. | 12:03 sellera
16
to mysllitel: JJ, zeme je placata a slunce obiha kolem zeme. :D To je argument, ...
22.11. | 20:36 satapi44
-20
Lidstvo by si toužebně přálo už nějakého mimozemšťana i jejich plavidlo vidět ...
29.1. | 10:55 domi001
0
Atlanťané taky uměly létat.
25.5. | 13:22 dotazka
3
vzhledem k tomu ze nikdo nevi jak velky vesmirje,si myslim a verim tomu ze nejsme ve vesmiru sami,to by bylo smesne verit ze jsme tak jedinecni,pro nas je nase planeta dokonala,dokonce si myslim ze jsou nekde lide jako my a ze nejsme z Opice ,dodnes nevime presne proc egyptane postavili pyramidy
25.4. | 11:50 adamomf
1
Perfektní! I když zatím asi nelze striktně nic prohlásit (a podplacení odborníci pak o artefaktech mohou říci cokoliv), tohle vypadá velmi dobře. Středoamerika není zdaleka jediným místem s takovými vodítky... Pro takhle zajímavé věci doporučuji www.omforum.cz
22.11. | 20:36 satapi44
-20
Lidstvo by si toužebně přálo už nějakého mimozemšťana i jejich plavidlo vidět ,ale bohužel mimozemšťané nejsou nikde ve vesmíru .Naše planeta je jedinečná svým složením ,polohou i fyzikálními vlastnostmi ,že život bují jen a jen tady .Celý vesmír je neskutečně nehostinný pro primitivní život .
22.11. | 17:06 Martin Látka
-6
:)))))))))))))))))))
16.12. | 16:13 basharr
14
Podla Bashara oficialne stretnutie nastane medzi 2025 a 2033. Do toho času bude vela neoficialnych stretnutí. Civilizácia ktorá bude mať s nami kontakt ako prvá sa volá Yahyel. Sú to tí ktorích loď videli tisíce ľudí v Phoenixe v rokoch 1997 a 2007. Všetko sa dá najsť na youtube. Bashar opisuje aj ...
5.12. | 12:03 sellera
16
to mysllitel: JJ, zeme je placata a slunce obiha kolem zeme. :D To je argument, ze bych brecel. Pariz je taky daleko, kdybyste sel pesky, ale kdyz mate rychle auto, nebo letadlo. ;) Vsechno je o technologiich a to, ze lidstvo zatim neumi ohybat casoprostorjeste neznamena, ze to nejde. ;)
5.12. | 10:25 Petr Dokoupil
13
To jsem zvědav, až se s nimi setkáme.
4.12. | 20:43 myslitel
-7
Výzkum vesmiru a ,,UFO" je nesmysl, je to moc daleko. Na dně moří jsou neodhalené naděje lidstva.
4.12. | 20:37 Libor Trnka
15
Presne to zapada,tak jak je ve vetsine proroctvi,ted nam budou nejakej cas vykladat o mimozemstanech a pokud vyjdou predpovedi,tak by melo dojit i k primemu setkani s nimi.