Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.10. 2014 08:34
nechutný útok

Nejsme žádné "roztahovačky": Češky bojují s facebookem o čest

Válka s facebookem
Zdroj: facebook.com

To, co možná vzniklo jako nevinný žert, má nechutné pokračování. Během pondělí a úterý vznikají na facebooku desítky skupin, které označují české dívky jako "roztahovačky". Poškozené ženy se brání, ale zdá se, že "virtuální epidemii" nepůjde lehce zastavit.

Během pondělí jsme vás informovali, že na facebooku vznikla nechutná stránka, která označuje dívky z pražských barů jako laciné "roztahovačky". Mnoho dívek, jejichž nahé fotografie zaplavily facebook, zřejmě rádo podlehne bohatým mužům, ale objevují se zde i dívky, které jsou nevinné a chtějí očistit své jméno.
 

Skupina byla nakonec zablokována, protože nesplňuje podmínky facebooku. Jenže virtuální epidemii se nedaří zastavit. Jedna skupina byla zrušenal, ale desítky dalších vznikají dál a dál. Brno, Olomouc, Vlašim, Benešov, Příbram, Ústí nad Labem, Cheb, Prostějov, Kolín a další a další města jsou spojovány s fenoménem "roztahovaček".
 

Erotické fotografie poškozených dívek najdete ZDE!
 

Desítky poškozených dívek, litry slz, zklamaní rodiče... Spousta dívek je v tom nevinně a nyní o sobě čtou, že se prostituují za pár korun nebo dokonce za drogy. Bude zajímavé, jak si s tímto nechutným fenoménem facebook poradí. O celou věc se zajímá zřejmě už i policie, která dostala několik podnětů od poškozených dívek.

 

sta TN.cz

Diskuze

2.11. | 19:28 sarinali
11
Náhlasit nevhodný komentář
Proboha furt omílané :-))) Co jako chcou ty holky roztahovačky ? Musím se fakt smát .............. nejdřív se fotí " ala duck face " a myslí si jak jsou úchvatné,a když se někde jejich fotky objeví tak se cítí ublíženě a nevím co............ Vůbec mi jich není líto............... co ...
29.10. | 22:47 allanaldik
8
Náhlasit nevhodný komentář
na amaterech je najde kazdy tak co si kdo stezuje, davaj si tam sami fotky a pisi komentare tak co se divej jen jim delaj vetsi reklamu.
29.10. | 14:50 Jarka Anyim
68
Náhlasit nevhodný komentář
CO CHTĚLY TO MAJÍ . KDYŽ SI NA NET CPOU TAKOVÉ FOTKY TAK POTOM SE NEMOHOU DIVIT ŽE SKONČÍ S POVĚSTÍ -TZ-ROZTAHOVAČEK. POKUD CHTĚLY MÍT EROTICKÝ PROFIL NEBO FOTKY MĚLY SI NAJÍT JINÝ PORTÁL PRO TOTO URČENÝ. TAKŽE NA ZÁVĚR - DOBŘE JIM TAK.
29.10. | 12:54 godiva1
35
Náhlasit nevhodný komentář
Kolik tu o tom napíšete ještě článků? Do večera další 2? Svoji vinu na tom má i Nova. Dokud se o tom bude psát, tak podobné stránky se budou jenom množit a předbíhat se, kdo zveřejní více! Jinak blbost některých je neuvěřitelná. První si tam ty fotky dají a pak se diví, že je někdo zneužije... ...