Facebook

Další roztahovačky na facebooku: Šikana českých žen nekončí

Další roztahovačky na facebooku: Šikana českých žen nekončí
Zdroj: facebook.com

Zřejmě se s tím nedá nic dělat, i když portál TN.cz na tento problém neustále upozorňuje. Na facebooku totiž vznikla další skupina, která si užívá, když se na internetu objevují fotografie nahých českých žen.

Nechutná facebooková stránka se jmenuje Vaše úlovky a jako první na její existenci upozornil portál Prásk.tv, kde najdete i fotografie polonahých dívek a žen.
 

"Pokud jste skutečný muž a máte radost ze svého posledního úlovku, podělte se o něj s ostatními. Jiné kluky přece také zajímá, koho jste měli v posteli," tak zní výzva, kterou administrátor vybídl muže, aby mu snímky posílali. Problém je v tom, že dívky nemají ani tušení, že se jejich fotografie na internetu objevily.
 

Pokud jste se na stránkách objevila i vy, tak vám radíme, abyste kontaktovali svého právníka. Pro všechny dívky, co se rády fotí nahé, pak máme doporučení, aby dobře promyslely, komu intimní fotky posílají. Z velké lásky totiž často bývá velká nenávist a nyní nemáte sebemenší šanci odhadnout, co jednou váš současný miláček s odvážnými fotografiemi udělá.

GALERII fotek z facebookové stránky najdete ZDE. Jen od 18 let!

TN.cz

K tématu Facebook

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz