Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická smrt

Otec hocha, kterého zakousli psi, u soudu vzlykal! Hrozí mu 6 let

Okresní soud v Hradci Králové dnes začal řešit případ z loňského září, kdy v Lužci nad Cidlinou psi zaútočili na pětiletého chlapce a zabili ho. Kvůli smrti dítěte jsou obžalovaní dva lidé - majitel psů, který je nechal pobíhat po zahradě, a pětapadesátiletý otec chlapce, který syna nechal bez dozoru.

Zabil partnerku

K vraždě se přiznal v hospodě. Teď stanul před soudem

Soud začal projednávat případ vraždy ženy, kterou měl v pražských Vysočanech loni v srpnu zabít její partner. Policisté se tehdy o vraždě dozvěděli náhodou. Obžalovaný se k ní sám přiznal obsluze v restauraci, když neměl peníze na zaplacení.

Rozsudek

Marcela pohodila dítě na poli, soud ji ale příliš nepotrestal

Ústecký krajský soud vynesl rozsudek nad Marcelou B., která loni v březnu porodila zdravého chlapečka, dítě dala do igelitky a pohodila na poli.

Prásk.tv píše:

Veronika Zelníčková
čtěte o tématu soud na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Petr kramný - advokát Jan Černý
Aktualizováno 24.2. 2017 15:48
poslední možnost?

Kramného naděje na nový proces žije! Soudci čelí této ostré kritice

Petr Kramný sice byl loni odsouzen za vraždu své manželky a dcery k 28 letům vězení, stále se ale najde řada lidí, kteří věří v jeho nevinu. Snad nejvíce za něj bojuje Spolek Šalamoun. Ten tvrdí, že soudkyně mohla být podjatá a odposlechy, které poslaly Kramného za mříže, nelegální.

Jana Silovského soudí za to, že se chtěl přidat k Islámskému státu
Aktualizováno 24.2. 2017 18:15
Soud s českým teroristou

Honza, který chtěl k ISIS, půjde za mříže! Musí také na léčení

První Čech, který se chtěl přidat k Islámskému státu, půjde na 3 roky a 3 měsíce do vězení. Takový trest vynesl plzeňský soud. Jana Silovského zadržela turecká policie loni v únoru, když se chystal odcestovat do Sýrie.

Veronika Zelníčková

Zmlácená hvězda Novy o trestu: Měl dostat víc! Sama se teď bojím

Herečka a zpěvačka Veronika Zelníčková už asi nikdy nebude věřit lidem. Aspoň na několik let si ale může oddychnout - muž, který ji brutálně napadl, jde na osm let do vězení. Co na tento trest hvězda nováckých seriálů říká?

Pád dívenky z vlaku
Aktualizováno 23.2. 2017 21:14
nezkontrolovaly dveře

Holčička (2) vypadla ze dveří vlaku a zemřela: Policie obvinila 2 ženy

Kvůli smrti dvouleté holčičky, která loni vypadla z jedoucího vlaku na Olomoucku, policie obvinila průvodčí a vlakvedoucí soupravy. Ženy jsou viněny z usmrcení z nedbalosti a hrozí jim až 6 let vězení.

brutální násilí

Mlátila partnera paličkou na maso i prkýnkem! Dostala tvrdý trest

Nezvyklý případ brutálního domácího násilí páchaného ženou na muži dnes potrestal Krajský soud v Liberci. Dlouhodobě se ho měla dopouštět partnerka bývalého policisty. Ten o všem promluvil až ve chvíli, kdy ho žena málem zabila paličkou na maso.

Padl rozsudek

Muž chtěl zabít hvězdu seriálů TV Nova! Za brutální útok dostal 8 let

Za pokus o vraždu herečky a zpěvačky Veroniky Zelníčkové dostal Waldemar Malík osm let ve vězení. Na hvězdu seriálů televize Nova brutálně zaútočil ve zkušebně na konci července. U soudu vypověděl, že si čin nepamatuje.

Učitelka se soudí kvůli výpovědi
Aktualizováno 22.2. 2017 18:10
sexuální skandál

Hlídala žáky ve sprše: Učitelku má očistit soud, rodiče dětí jí fandí!

Okresní soud v Olomouci se opět zabývá případem propuštěné učitelky Základní školy v Tršicích Vandy Fabiánové. Loni po návratu ze školy v přírodě s ní ředitel školy ukončil pracovní poměr. Důvodem bylo údajné sexuální obtěžování malých chlapců. Učitelka se brání a u soudu chce prokázat, že výpověď byla neoprávněná.