Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda autobusu s dětmi u Panenského Týnce - 3
Aktualizováno Dnes 18:24
rozsudek za nehodu

Jel moc rychle a převrátil autobus s dětmi. Teď dostal podmínku

Řidiči autobusu, který havaroval před rokem s dětmi u Panenského Týnce, soud v Lounech dnes uložil za obecné ohrožení z nedbalosti podmíněný trest 30 měsíců s odkladem na tři roky a tříletý zákaz řízení. Při nehodě byly těžce zraněny tři děti a další cestující se zranili lehce.

partner jí fandil

Nastoupila do autobusu s mrtvým dítětem. Pak sehrála šílenou scénu

Otřesný případ z loňského září řeší v těchto dnech britské soudy. Viní 25letou Rosalin Bakerovou a jejího 52letého partnera Jeffreyho Wiltshira ze smrti jejich malé dcerky. Snažili se přitom předstírat, že dítě zemřelo úplnou náhodou.

SMS
Aktualizováno 21.4. 2017 19:07
světový precedent

Mobil způsobil rakovinu, poprvé uznal soud! Ital získá tučnou rentu

Italský soud jako první na světě uznal, že mobil může způsobovat rakovinu. Manažer s nezhoubným nádorem, který svůj mobil používal i čtyři hodiny denně celých 15 let, má nyní nárok na 500 euro (13 500 korun) měsíčně.

Prásk.tv píše:

Jodi Charles - 1
čtěte o tématu soud na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Petr Kramný u ostravského krajského soudu - 7
Aktualizováno 21.4. 2017 07:02
spolek šalamoun hájí

Kauza KRAMNÝ: Těchto pět věcí nesedí, tvrdí kritici rozsudku!

Petr Kramný se už zřejmě z vězení na svobodu jen tak nepodívá. Nejvyšší soud zamítl jeho dovolání, jednu z posledních možností, jak zvrátit trest 28 let vězení. Někteří lidé ale v jeho nevinu stále věří - například Spolek Šalamoun. Na Facebooku jeho člen zveřejnil seznam bodů, kde údajně Nejvyšší soud hrubě selhal.

Lukáš Nečesaný s otcem
Aktualizováno 18.4. 2017 20:56
do vězení se nevrátí

Soud Nečesanému znovu zrušil trest! Kauzu bude řešit od začátku

Nejvyšší soud už podruhé vrátil na začátek kauzu Lukáše Nečesaného. Toho soudci v minulosti za pokus o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku poslali na 13 let do vězení. Případ bude nyní řešit Krajský soud v Hradci Králové.

soudní spor

Detektiv: Maddie nikdo neunesl. Zabili ji rodiče a teď je zničím!

Detektiv Goncalo Amaral (57), který pátral po ztracené Maddie McCannové, se chystá z rodičů vyždímat poslední penny kvůli poškození jeho reputace. Amaral tvrdil, že Maddie umřela v jejich apartmánu v hotelu a rodiče vše ututlali. Původní žalobu proti němu rodina vyhrála, rozsudek byl ale zrušen, což dává Amaralovi prostor k protižalobě, uvádí Dailymail.

VIDEO Skočil z balkonu

Znásilnil dívenku, pak zabil ji i její prarodiče! Takhle se vyhnul soudu

Na internetu se objevilo děsivé video, které natočily kamery u soudu v Ohiu. Místo toho, aby čelil spravedlnosti, se násilník rozhodl sám ukončit život. Když ho policisté vedli do soudní síně, skočil z ochozu ve 4. patře.

SOUD - ĎURIČKO
Aktualizováno 13.4. 2017 21:05
Chtějí další posudky

Vrah Kočky chtěl z vězení. Kvůli zbrojnímu průkazu ho nepustili

Okresní soud v Karviné odročil rozhodnutí o případném propuštění hoteliéra Bohumíra Ďurička z vězení na neurčito. Za mříže ho soud poslal za vraždu podnikatele Václava Kočky. Soudkyně řekla, že státní zástupce požádal o nové Ďuričkovy posudky a také o zprávu od policie zda má nadále zbrojní průkaz.

rodiče v agónii

Malého Charlieho odpojí od přístrojů, soud přání rodičů zamítl

Ohromnou agónii zažívají rodiče nemocného osmiměsíčního chlapce. V soudním slyšení před nejvyšším britským soudem bylo rozhodnuto, že i přes protesty rodičů bude dítě odpojeno z přístrojů. Během vynášení rozsudku křičeli zoufalí rodiče: "Ne!" Oba ve sledovaném případě prosili soudce, aby dal jejich synovi šanci na život, protože chtěli zkusit kontroverzní léčbu ve Spojených státech amerických.

soudní proces

Jízda zkázy před soudem: Kadlec podle obžaloby zničil "jen" 25 aut

Bývalý policista Karel Kadlec půjde znovu k soudu. Někdejšího plukovníka a učitele z policejní akademie státní zástupce obžaloval za jeho loňskou jízdu pražskými Vinohrady, při které pod vlivem alkoholu zdemoloval 25 aut. Kadlec už je v podmínce kvůli jiné nehodě.