Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2048831
aktualizováno 22.09.
Nové záběry

VIDEO: Pár si to rozdal u pultu v pizzerii! Teď jim hrozí vězení

Nevšední oslava narozenin a vítězství oblíbeného týmu se páru vymstila. Daniella a Craig si to rozdali přímo u pultu v pizzerii! Milence u sexu zachytila kamera a lechtivé video uniklo na internet. Za "oplzlý a obscénní akt" jim teď dokonce hrozí vězení!

Muž objednává taxi přes telefon - Ilustrační foto
22.09.
taxi a uber

Uberu v Londýně odzvonilo, město mu nedá novou licenci

Využívání společnosti Uber je diskutovaným tématem nejen u nás. V Anglii nyní společnost ztratila svou licenci pro celý Londýn. Společnost a její řidiči podle Úřadu pro dopravu v Londýně (TfL) nejsou schopni zajistit dostatečnou bezpečnost pro své zákazníky. TfL od řidičů vyžaduje zkoušky, aby mohli mít licenci.

Přerovská továrna Precheza
aktualizováno 22.09.
ohromné odškodné

Zrušení zajišťovacích příkazů pro FAU: Firma bude chtít až miliardu

Krajský soud v Ostravě dnes zrušil rozhodnutí celníků o zajišťovacích příkazech pro opavskou firmu FAU za zhruba 340 milionů korun. Celní úřad podle něj neměl důvod pro tak masivní zajištění. Tisková mluvčí Generálního ředitelství cel Martina Kaňková řekla ČTK, že celní správa se ke kauze vyjádří až v pondělí. Zástupkyně celníků u soudu ale uvedla, že správa pravděpodobně podá kasační stížnost. Finanční správa firmu FAU podezřívá z vědomého zapojení do karuselového podvodu.

Prásk.tv píše:

Helena Vondráčková - 1
čtěte o tématu soud na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Matka zabila své děti, protože si myslela že jsou posedlé ďáblem
aktualizováno 22.09.
šílená matka

Ubodala dvě malé děti, aby do nich nevstoupil ďábel. Radil jí to stín

Chůva Elzbieta Plackowska z Naperville v americkém státě Illinois v říjnu roku 2012 ubodala svého syna Justina (7) a Olivii (5), kterou hlídala. Podle jejích slov ji k tomu donutil "černý stín", který se objevil u ní v ložnici.

Ignačák a Sova u soudu
aktualizováno 22.09.
Příprava útoku

Anarchisté chtěli odpálit vlak, tvrdí policie! Soud je zprostil obžaloby

Pět anarchistů zatím nebude potrestáno v souvislosti s kauzou přípravy teroristického útoku na vlak. Pražský městský soud je dnes zprostil obžaloby. Rozsudek není pravomocný, lze se proti němu odvolat.

Bývalý šéf policie v Uherském Hradišti Bronislav Šabršula
21.09.
dal si šlofíka

Lapálie plukovníka policie: Nic mu nedokázali, vrací se do funkce

Bývalý šéf policie v Uherském Hradišti Bronislav Šabršula se může vrátit do své funkce. Dnes o tom rozhodl krajský soud v Brně. Bývalý vysoce postavený policista byl přeložen do Prahy kvůli podezření, že opilý řídil auto. To se ale nikdy neprokázalo.

Podle soudu nechal bouchnout svůj dům, uvnitř byli dva lidé!
21.09.
pojistný podvod

Plánoval pojistný podvod! Zemřeli kvůli tomu dva lidé!

Čtyři roky nepodmíněně za pojistný podvod a neposkytnutí pomoci. Takový verdikt si u soudu vyslechl chorvatský podnikatel Goran Boban. Ten měl podle obžaloby naplánovat explozi ve své vile v Šenově u Nového Jičína. Pomáhat mu měli jeho dva krajané. Vojenská trhavina ale v lednu 2015 explodovala předčasně a oba muži zahynuli.

Výměna manželek - Náhradní manželka bude bojovat s nedostatkem peněz - 4
21.09.
život po natáčení

Tereza s Pavlem museli po Výměně k soudu! Šlo jim o děti

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Viděli jste, jak zvládla Tereza odloučení od svých pěti dětí. Co se u nich po natáčení změnilo?

Američtí hasiči - ilustrační foto
19.09.
dlouhý spor

Hasičku kvůli přivýdělku vyhodili z práce. Soud se jí zastal!

Nejvyšší správní soud se dnes zastal hasičky, která přišla o práci kvůli tomu, že si přivydělávala jako účetní ve společenství vlastníků bytů.

Rodina, která unesla a znásilnila v karavanu dívku
19.09.
ohavný případ

Dívku (18) unesli a znásilňovali v karavanu, soud potvrdil tresty

Ohavný případ znásilnění, kdy tři muži unesli dívku z Jihlavska a následně ji celou noc znásilňovali, zasáhl loni v srpnu celé Česko. Tři příbuzní si navíc ze ženy chtěli udělat sexuální otrokyni. Olomoucký vrchní soud v úterý potvrdil tresty 8 až 12 let.