Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Krkavčí matka

Matka strašně týrala syna: Bila ho a musel uklízet použité vložky!

Krkavčí matka mlátila svého syna koštětem, nedávala mu najíst a nutila ho uklízet její hygienické potřeby. Týrání trvalo více než devět let! Otřesný případ teď řeší soud v anglickém Plymouthu.

Týraný chlapec Ilustrační snímek
Aktualizováno 24.3. 2017 13:28
Krutý teenager

Grázl (16) znásilnil chlapce. Dostal přísný trest, jenže je na útěku

Klatovský soud ve čtvrtek nejpřísnějším výchovným opatřením potrestal nyní šestnáctiletého chlapce, který před třemi roky brutálně znásilnil mladšího hocha. V ústavu má násilník zůstat až do své plnoletosti.

Matka Vražedkyně
Aktualizováno 23.3. 2017 13:26
zrůda z děčína

Dítě nechtělo jíst, tak s ním matka třásla, až zemřelo! Dostala osm let

Osmileté vězení dostala dnes u soudu 21letá žena, která třásla se svým měsíčním dítětem tak silně, až holčička upadla do bezvědomí a po měsíci v nemocnici zemřela. Stalo se to loni v létě v Děčíně.

Prásk.tv píše:

Rozchod Jiřího Paroubka s manželkou
čtěte o tématu soud na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Jakub Szedela
Aktualizováno 23.3. 2017 13:14
Ubitý bezdomovec

Vypil 21 piv, litr a půl vína a vraždil. Já to nebyl, tvrdí soudu

Jakubu Szedelovi, 21tiletému mladíkovi hrozí až výjimečný trest. Podle obžaloby totiž kvůli banální zámince ubil osmapadesátiletého bezdomovce. A i když se krátce po činu policistům přiznal, u soudu tvrdí, že on vrahem není.

Petr Kramný
Aktualizováno 22.3. 2017 14:15
Co bude dál?

Kramný má ještě šanci! PĚT možností, jak se může dostat ven

Nejvyšší soud nejspíše zamítl dovolání Petra Kramného pravomocně odsouzeného na 28 let za vraždu manželky a dcery v egyptské Hurghadě. Kramný trvá na své nevině a jeho advokátka Jana Rejžková se chystá využít dalších možností, které Kramnému naše zákony dávají. Jaké kroky budou následovat?

zrůda

Matka třásla miminkem tak silně, až zemřelo. Prý mu chtěla pomoct

Až 12 let vězení hrozí 21leté matce z Děčína za to, že se svým měsíčním miminkem třásla tak silně, že později v nemocnici zemřelo. Tvrdila, že holčička měla problémy s přijímáním potravy a plácáním po zádech jí chtěla ulevit. Podle znalců ale žena miminkem třásla tak silně, že mu způsobila vážná poranění mozku a krční páteře.

Jde do vězení

Přítelkyni bičoval a mučil v ledové řece. "Pomáhalo jí to," hájil se

Osm let vězení - takový trest si u soudu vyslechl Patrik Přívara z Jihlavy, který několik měsíců brutálním způsobem týral svoji přítelkyni. Všechno vyvrcholilo na podzim roku 2015, kdy ji přinutil, aby se svlékla a ležela desítky minut ve studené řece.

Týraná dívka Ilustrační snímek
Aktualizováno 21.3. 2017 13:53
Nový soud

Matka trápila děti hlady, jedly omítku. Dostala jen podmínku

Žena z Ústecka podle soudu týrala své děti natolik, že z hladu jedly omítku. Za týrání, na které se přišlo v roce 2012, dostala tři roky vězení.

Důležité rozhodnutí

Kauza Kramný: Policie řekla, jak to bylo s manipulací s důkazy!

Další rána pro Petra Kramného! Krom toho, že Nejvyšší soud zřejmě zamítl jeho dovolání, v případu údajné manipulace s důkazy padlo klíčové rozhodnutí. Brněnští policisté zjistili, že s důkazy skutečně bylo manipulováno, rozhodli ale, že jen vinou lidské chyby a trestní oznámení, které podal spolek Šalamoun, odložili.

Petr Novotný
Aktualizováno 20.3. 2017 13:43
přísnější trest

Tekutá extáze málem zabila tři lidi. Mladík si za to odsedí o rok déle

Petr Novotný, který podal tekutou extázi třem lidem na diskotéce ve Špindlerově Mlýně, půjde na pět let do vězení. Vrchní soud v Praze o jeden rok zpřísnil původní trest.