Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilá lékařka
30.11.
Legendární srážka

"Je normální řídit opilá?" "Je." Nehoda matky s dcerou má dohru!

Rozhovor matky a dcery po nehodě ve slovenském Prešově se stal hitem internetu. Opilé ženy vypadaly, že si ze srážky nic nedělají. Mladší z nich uložil soud zákaz řízení a podmíněný trest. Starší převezli rovnou na psychiatrii, kde zjistili, že kromě alkoholu spolykala také nějaké prášky.

Srážka vlaku s autem u Kolomut
aktualizováno 29.11.
Nehoda u Kolomut

U Boleslavi narazilo auto do vlaku! Řídil ho policista, byl prý opilý

U Kolomut na Mladoboleslavsku narazilo auto do jedoucího vlaku. Podle informací agentury Aktu.cz řídil vůz policista, který nebyl ve službě. Dechová zkouška potvrdila, že byl opilý.

Čech boural v Rakousku - 3
27.11.
Mezinárodní ostuda

Český řidič skončil v Rakousku v podchodu. Nadýchal 2,6 promile

Případ jaký jsme ještě nezažili, uvedli rakouští hasiči z města St. Johann in Tirol na facebooku. V neděli v podvečer zasahovali u dopravní nehody, při níž skončil český řidič mercedesu s autem otočeným na střechu v podchodu pro pěší. Policistům nadýchal přes 2,6 promile.

Prásk.tv píše:

Paula Grzelak-Schultz - 1
čtěte o tématu alkohol za volantem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Mladík na Proseku naboural pět aut - 3
aktualizováno 02.11.
Neuvěřitelná drzost

Mladík naboural pět aut, pak utekl! Vrátil se s lahví alkoholu v ruce

Řidič na pražském Proseku ve středu večer naboural pět aut, pak utekl. K místu nehody se vrátil až po delší době, v ruce si nesl lahev alkoholu. Policisté se proto obávají, že se bude vymlouvat, že alkohol pil až po bouračce.

Nehody bývalého policisty Kadlece
aktualizováno 29.09.
Souhrnný trest

Expolicista Kadlec u soudu: Za nehody v opilosti dostal podmínku

Bývalý policista Karel Kadlec znovu stanul před soudem. Za nabourání desítek aut v opilosti mu soud uložil dvacetiměsíční podmínku, čtyři roky také nesmí řídit. Jde o souhrnný trest za dvě nehody, které podle rozsudku Kadlec způsobil.

Odběr krve - 1
22.09.
Jak to udělal?

Opilému řidiči málem vyšel podlý trik: Zaměnil krev ve zkumavce!

Zdálo se, že to bude jasný případ. Slovenští policisté chytili na dálnici muže, který překročil povolenou rychlost. Dechová zkouška navíc prokázala, že je opilý. Řidič to ale zpochybnil a chtěl, aby mu odebrali krev. Právě tím začal jeho téměř dokonalý trik...

Opilý řidič ujížděl strážníkům
aktualizováno 14.08.
Nadýchal 3,5 promile

VIDEO: Opilec ujížděl strážníkům, nedbal ani zákazu vjezdu!

Hned dva opilce za volantem přistihli v neděli pražští strážníci. V jednom případě řidič nadýchal 3,5 promile. Strážníkům se navíc opilý řidič snažil ujet. S dopravními předpisy si přitom moc hlavu nelámal, proháněl se zákazem vjezdu i přes tramvajový pás.

Dechová zkouška - ilustrační foto
aktualizováno 28.07.
Severní Morava

Opilci za volantem: Řidič nadýchal čtyři promile, cyklista téměř pět

Na Novojičínsku policisté zastavili řidiče, který nadýchal téměř 4 promile alkoholu. Odebrali mu proto řidičák. Nejedná se ale o ojedinělý případ. Jen o pár dní dříve naměřili cyklistovi skoro 5 promile.

Muž s kocovinou - Ilustrační foto
aktualizováno 17.07.
Odbourávání alkoholu

Perná noc? Zkontrolujte si, za jak dlouho vystřízlivíte! KALKULAČKA

Léto přímo vybízí k různým oslavám nebo jen posezení s přáteli na hospodské zahrádce. Pokud si pak byť po jednom pivu sednete za volant nebo na kolo, riskujete pokutu i vlastní zdraví. Podívejte se, za jak dlouho alkohol odbouráte.

Smrtelná nehoda na Plzeňsku
aktualizováno 18.06.
Dva těžce zranění

Opilý řidič na Plzeňsku otočil auto na střechu! Spolujezdec zemřel

Při noční nehodě u Zhůře na Plzeňsku zemřel 32letý muž, další dva lidé jsou těžce zraněni. Řidič byl podle policie opilý. Auto skončilo na střeše, méně frekventovaná silnice třetí třídy ve směru na Jarov byla čtyři hodiny uzavřená.