Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilá žena nadýchala 4 promile
17.05.
Alkohol za volantem

Žena skončila u souseda na dvoře na hnoji. Měla skoro 4 promile

Hned několik případů opilých řidičů v posledních dnech řešili policisté v Kroměříži. Paradoxně nejvíc alkoholem posilněným řidičem byla 40letá žena. Opilost u ní byla tak silná, že si spletla bydliště.

Opilá řidička na Slovensku
11.05.
Pila prý jen víno

Opilá matka jela pro dítě do školky! Nadýchala skoro 4 promile

Slovenští policisté zastavili opilou matku za volantem luxusní limuzíny. Nadýchala neuvěřitelných 3,71 promile, stále dokola ale tvrdila, že měla jen skleničku vína. Pod vlivem alkoholu prý řídila proto, že musela vyzvednout dítě ze školky.

Opilá žena
08.02.
Nezodpovědná žena z Ústí

Žena nabourala a ujela. Vezla malou dceru, byla těhotná a opilá!

Neskutečnou nezodpovědnost předvedla jednatřicetiletá žena v Ústí nad Labem. Ve středu 31. ledna nezvládla své auto, zbourala dopravní značku a odjela pryč. Auto odstavila až zhruba po 300 metrech. Policistům nadýchala přes 1 promile. Hlídka navíc zjistila, že žena je těhotná.

Prásk.tv píše:

Paula Grzelak-Schultz - 1
čtěte o tématu alkohol za volantem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Opilý řidič
07.02.
Opilec za volantem

Řidič v Ústí měl skoro 3 promile. Nedokázal stát na nohou. VIDEO

Ústecká policie zveřejnila video z kontroly silně opilého řidiče, kterého policisté zastavili poté, co se jim nezdála jeho jízda. Kličkoval po silnici, a když ho vyzvali, aby z auta vystoupil - vypadl a museli ho podpírat. Muži hrozí až roční vězení.

Opilá lékařka
30.11.
Legendární srážka

"Je normální řídit opilá?" "Je." Nehoda matky s dcerou má dohru!

Rozhovor matky a dcery po nehodě ve slovenském Prešově se stal hitem internetu. Opilé ženy vypadaly, že si ze srážky nic nedělají. Mladší z nich uložil soud zákaz řízení a podmíněný trest. Starší převezli rovnou na psychiatrii, kde zjistili, že kromě alkoholu spolykala také nějaké prášky.

Srážka vlaku s autem u Kolomut
aktualizováno 29.11.
Nehoda u Kolomut

U Boleslavi narazilo auto do vlaku! Řídil ho policista, byl prý opilý

U Kolomut na Mladoboleslavsku narazilo auto do jedoucího vlaku. Podle informací agentury Aktu.cz řídil vůz policista, který nebyl ve službě. Dechová zkouška potvrdila, že byl opilý.

Čech boural v Rakousku - 3
27.11.
Mezinárodní ostuda

Český řidič skončil v Rakousku v podchodu. Nadýchal 2,6 promile

Případ jaký jsme ještě nezažili, uvedli rakouští hasiči z města St. Johann in Tirol na facebooku. V neděli v podvečer zasahovali u dopravní nehody, při níž skončil český řidič mercedesu s autem otočeným na střechu v podchodu pro pěší. Policistům nadýchal přes 2,6 promile.

Mladík na Proseku naboural pět aut - 3
aktualizováno 02.11.
Neuvěřitelná drzost

Mladík naboural pět aut, pak utekl! Vrátil se s lahví alkoholu v ruce

Řidič na pražském Proseku ve středu večer naboural pět aut, pak utekl. K místu nehody se vrátil až po delší době, v ruce si nesl lahev alkoholu. Policisté se proto obávají, že se bude vymlouvat, že alkohol pil až po bouračce.

Nehody bývalého policisty Kadlece
aktualizováno 29.09.
Souhrnný trest

Expolicista Kadlec u soudu: Za nehody v opilosti dostal podmínku

Bývalý policista Karel Kadlec znovu stanul před soudem. Za nabourání desítek aut v opilosti mu soud uložil dvacetiměsíční podmínku, čtyři roky také nesmí řídit. Jde o souhrnný trest za dvě nehody, které podle rozsudku Kadlec způsobil.

Odběr krve - 1
22.09.
Jak to udělal?

Opilému řidiči málem vyšel podlý trik: Zaměnil krev ve zkumavce!

Zdálo se, že to bude jasný případ. Slovenští policisté chytili na dálnici muže, který překročil povolenou rychlost. Dechová zkouška navíc prokázala, že je opilý. Řidič to ale zpochybnil a chtěl, aby mu odebrali krev. Právě tím začal jeho téměř dokonalý trik...