Syn populárního slovenského moderátora Maroše Kramára poprvé promluvil o incidentu, kdy opilý zavinil autonehodu, ačkoliv ze zákona ještě ani řídit nemůže. Uvedl, že situace lituje a je připraven nést následky.
Jak jsme na TN.cz již informovali, nejmladší syn slovenského herce Maroše Kramára Marko měl autonehodu. Tu způsobil v neděli, ačkoliv v 17 letech ještě řídit nesmí. Dechová zkouška mu navíc naměřila 1,27 promile alkoholu. Nyní se k celé situaci poprvé vyjádřil na svém instagramu.
„V sobotu ráno jsem byl součástí autonehody, kterou jsem zapříčinil já. Byl jsem pod vlivem alkoholu a chtěl jsem jen říct, že si uvědomuji závažnost této situace a jak špatné mé rozhodnutí bylo. Jsem opravdu připraven vzít za to veškerou zodpovědnost a samozřejmě i všechny následky, ať už finanční, nebo nějaké jiné. Ještě nevím, jaký bude trest," přiznal v úvodu svého videa.
„Upřímně, doteď nechápu, jak je možné, že jsem se v takové situaci ocitl. Opravdu nikdy jsem od sebe nečekal, že bych byl schopen dostat nejen sebe, ale i své kámoše nebo lidi kolem do ohrožení života,“ pokračoval mladík. Dodal, že mu rodiče často vštěpovali, že alkohol za volant v žádném případě nepatří.
„Na jedné straně mě to děsí, ale na druhé straně jsem rád, že jsem si toto mohl uvědomit za okolností, kdy se nikomu nic nestalo,“ uzavřel mladík. Policie jej už obvinila z ohrožení pod vlivem návykové látky. Za to mu může hrozit až rok za mřížemi.
K situaci už se vyjádřil i jeho otec. „Byla to velmi nepříjemná mladická hloupost a neomluvitelná frajeřina. Pro mě je to nepochopitelné, nevím, co se stalo. Celý život jsem mu vštěpoval do hlavy, že nesmí dělat takové věci. Nese veškerou zodpovědnost a bude nést i následky,“ uvedl populární herec pro slovenský web Topky.sk.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz