APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

VIDEO: Pirát Trpišovský ohrozil i autobus. Další BLÁZNIVÍ řidiči

Řidič, který před měsícem údajně trestal pomalé vozy tím, že před nimi nečekaně sešlápl brzdu, prý dříve ohrozil i cestující autobusu. Ti poskytli videozáznam, který má nebezpečnou jízdu dokazovat.

Firemní mercedes Aleše Trpišovského už zná celá republika. Další řidič, tvrdí, že vozidlo s touto kmotrovskou značkou ohrožovalo desítky cestujících v autobusu.

Amatérský videozáznam však hrozící srážku nezachytil. Cestující začali piráta natáčet až po několika minutách, kdy jim došlo, že dopravu brzdí úmyslně.

Ze záznamu tachografu je jasně vidět, že řidič autobusu musel ve stokilometrové rychlosti prudce šlápnout na brzdu.


Podívejte se na reportáž o chování Trpišovského na D1



Vyjádření Aleše Trpišovského štáb TV Nova sháněl marně. Na telefonáty ani e-maily nikdo nereaguje. Ať už za volantem seděl kdokoli, trestu se stejně obávat nemusí. Nikdo z cestujících kvůli tmavým oknům nedokázal řidiče identifikovat.

Podívejte se, jak pirát silnic a manažer Prazdroje loni v dubnu vytlačoval řidičku z D1

Tenhle motorkář si to šinul po dálnici 230 km/h!

Na Slovensku zase loni v říjnu blázen za volantem vjel do ženy s kočárkem

 

Divokou honičku s pirátem silnic mají za sebou i policisté z Přerova. Podívejte se

A tenhle šílenec měl také na tachometru přes 200 km/h. To vše na českých silnicích!

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz