Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 16:28 30.1.2013
seznamy Zbavují se přebytků

České dráhy se zbavují majetku: Kupte si oblečení nebo nářadí za pár korun!

České dráhy
Ilustrační foto
Foto: Mediafax
Sdílet Přidat názor

České dráhy mají spousty přebytečného majetku, oblečení, nářadí. Přečtěte si, co všechno si můžete od drah pořídit za pakatel.

K hodně zajímavým věcem se můžete dostat, když využijete nabídky Českých drah na odprodej nepotřebného materiálu. A kdo ví, třeba si z jednotlivých součástek budete moci postavit svou vlastní lokomotivu.
 

Kromě různých železničářských zařízení, si ale může koupit i naprosto praktické věci jako oblečení, různé nářadí nebo různé šrouby, matky, těsnění a ložiska. Můžete si koupit i zimní čepici s logem Českých drah, která stojí 143 korun.


Za zimní kožené kanady pak zaplatíte 781 korun. Dráhy nabízejí i další kusy oblečení a obuvi, například kalhoty s lacem, galoše, budny, čepice, rukavice nebo pracovní obuv, u nich ale ceny nezveřejnily, jsou dostupné pouze na vyžádání.
 

Tabulka_ Oblečení, které České dráhy také nabízí k prodeji

 

Dráhy nabízejí i celou řadu různých nástrojů a nářadí. Různé druhy nožů si můžete koupit od 53 korun. Za elektrickou pájku 585 korun.
 

Tabulka_ Nástroje, nářadí a další věci, které České dráhytaké nabízí k prodeji

 

V seznamu nepotřebných zásob najdete i například různé druhy návěstí, koupit si může třeba "Stůj" za 561 korun. Můžete si koupit i různé části vlaků, žebřík z lůžkového oddílu vás vyjde na 5720 korun,stejnosměrný motor pak 178 713 korun. Další věci, které prodávají České dráhy najdete ZDE.
 

Pokud jste si něco vybrali, musíte poslat „žádost o zaslání cenové nabídky“ na mailovou adresu, která je uvedena na stránkách Českých drah – ZDE. "Cena materiálu bude sdělena v návaznosti na konkrétní dotaz. K ceně bude přičtena daň z přidané hodnoty a případné náklady na dodání materiálu," píše se na webu Českých drah.

tn.cz / hmr

Související články

Hlavní zprávy

Rychlodům

Dům snů postavili za rekordních 37 hodin. Vyšel je na 700 tisíc! GALERIE

Dům snů postavili za rekordních 37 hodin

Parta nadšenců postavila dům snů za rekordních 37 hodin. Vyšel je přitom jen na necelých 700 tisíc. Jak dům vypadá, na to se podívejte ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Dům snů postavili za rekordních 37 hodin
Rychlodům

Dům snů postavili za rekordních 37 hodin. Vyšel je na 700 tisíc! GALERIE

Parta nadšenců postavila dům snů za rekordních 37 hodin. Vyšel je přitom jen na necelých 700 tisíc. Jak dům vypadá, na to se podívejte ...

 Celý článek
Počasí - kroupy
výstraha

POZOR! Ženou se na nás silné bouřky a lijáky. MAPA POČASÍ

Až do konce týdne se budou odpoledne vyskytovat bouřky, může za to takzvané tlakové bahno. Denní teploty se přitom mohou vyšplhat až ...

 Celý článek
1641166
Nečekané krupobití

Praha je v šoku! Zasáhlo ji velmi silné krupobití a zaplavila hromada ledu!

Smršť ledových krup překvapila obyvatele centra Prahy. Na silnicích to vypadalo, jako by na ně někdo vysypal tuny ledových kuliček! ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama