Olomoucká Vědecká knihovna se rozhodla rázně zakročit proti lidem, kteří nevracejí knihy. Po všech dlužnících teď bude vymáhat knihy soudně. Včetně těch, co nevrátili třeba jen jediný výtisk. Toto razantní opatření už má nečekaně velký úspěch.
Vědecká knihovna se k tomuto radikálnímu kroku rozhodla po stovkách stížností od svých klientů, kteří často čekají na knížky dlouhé měsíce.
Podívejte se na reportáž pod titulkem článku
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz