radostná zpráva

Archie bude "velký" brácha. Harry a Meghan čekají druhé dítě!

Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Princ Harry a vévodkyně Meghan
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Aktualizováno 21:17
14.2. 2021 20:49
Téma:

Britská královská rodina se opět rozroste o jednoho člena. Vévodkyně Meghan a princ Harry čekají své druhé dítě, oznámil jejich mluvčí. Bude se tak jednat již o desáté pravnouče královny Alžběty II.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu teď prožívají chvíle štěstí. Od narození jejich prvního dítěte Archieho neuběhly ani dva roky a už čekají dalšího potomka. Novinku podle webu BBC oznámil jejich mluvčí.

 

"Můžeme potvrdit, že Archie bude velkým bráškou. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají velkou radost, že čekají druhé dítě," uvedl. Ze zprávy, že je Meghan těhotná, podle něj byli oba velmi nadšení.

 

Fotograf a přítel Meghan Misan Harriman na instagramu sdílel černobílou fotografii, kde Harry sedí na zemi opřený o strom, zatímco ležící Meghan má hlavu opřenou o jeho nohu a drží si viditelně větší bříško.

 

 

"Meg, byl jsem na tvé svatbě, kde jsem byl svědkem toho, jak tento milostný příběh začíná. A nyní, má přítelkyně, je mi ctí zachytit jak tato láska roste. Gratuluji vévodovi a vévodkyni ze Sussexu k této radostné zprávě!" napsal Harriman.

 

Zatím není známo, jestli bude mít Archie sestru nebo bratra. Meghan otěhotněla necelé dva roky od porodu svého prvního dítěte. Archie se narodil v květnu roku 2019. Na podzim minulého roku se Meghan svěřila, že další miminko potratila.

 

 

Podle britského deníku Mirror je pravděpodobné, že se druhý potomek Harryho a Meghan narodí v Americe, kde bude i vyrůstat. Tam se minulý rok manželé přesunuli, když se rozhodli odříznout od královské rodiny a začít žít nezávislý život.

 

Princ Archie v květnu 2020 oslavil první narozeniny. Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz