Zahraničí

Tragédie v královské rodině! Harry a Meghan přišli o miminko

Tragédie v královské rodině! Harry a Meghan přišli o miminko
Zdroj: Profimedia

Manželka prince Harryho Meghan oznámila smutnou zprávu. Bývalá herečka se ve svém sloupku pro deník New York Times svěřila, že v červenci přišla o miminko.

Meghan, která si jinak soukromí velmi střeží, se o svém zážitku rozepsala až nyní. Stalo se to prý jednoho červencového rána, kdy se starala o svého prvorozeného syna Archieho. 

"V náruči jsem svírala své prvorozené dítě a věděla jsem, že zrovna přicházím o to druhé," napsala Meghan ve svém komentáři nazvaném Ztráta, kterou sdílíme.

"Ztratit dítě znamená nést s sebou téměř nesnesitelný zármutek, který prožívá mnoho lidí, ale mluví o něm jen málokdo," dodala Meghan.

Až po své bolestivé zkušenosti prý zjistila, že potrat prožije každá pátá žena. "Navzdory tomu zůstává toto téma tabu,“ vysvětlila Meghan, proč se se svým příběhem podělila s veřejností.

Související obsah

Bývalá americká herečka Meghan Markle si britského prince Harryho vzala v květnu 2018 a o rok později se jim narodil syn Archie, který je jediným potomkem páru.

Související obsah

Krátce po narození syna se ale výrazně ochladily vztahy páru a zbytku královské rodiny. Letos 8. ledna pár oznámil, že se chce vzdát královských povinností a být finančně nezávislý. Harry a Meghan nějakou dobu žili ve Vancouveru v Kanadě, teď tráví čas v Los Angeles v USA.

Na výročí prvních narozenin malého Archieho zveřejnila Meghan nové záběry. Podívejte se:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz