Loučení se zpěvákem

Nejdojemnější loučení s Gottem: Truchlící Včelka Mája a další vaše vzkazy

Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 11.10. 2019 21:09

S Karlem Gottem se do paláce Žofín přijeli rozloučit lidé zblízka i zdaleka. Čím jim Mistr a jeho hudba tolik učarovali? Co by mu vzkázali do nebe? I na to se jich v anketě zeptal štáb TN.cz. Tisíce lidí se nemohli zúčastnit osobně. I prostřednictvím TN.cz zaslali mnoho kondolenčních vzkazů.

"Ať je mu tam líp," vzkázala zesnulému mnohonásobnému slavíkovi fanynka z Kroměříže, zatímco čekala ve frontě. A nehala se slyšet, že jí nezáleží na tom, jak dlouho musí čekat, aby mohla Karlu Gottovi dát poslední sbohem.

 

Hold přišla hudební legendě vzdát i fanynka z Ukrajiny. "Byla jsem na deseti jeho koncertech, na všech, které na Ukrajině měl. Strašně ho miluju," svěřila se na kameru viditelně dojatá starší žena.

 

Ne všichni ovšem účast na posledním rozloučení plánovali předem. Jeden muž přiznal, že netušil, že ve frontě skončí. Ale měl radost, že už je skoro u cíle.

 

 

Mladá fanynka z Košic zase prozradila, že původně měla z Prahy už odjet, ale pobyt si prodloužila, aby se s Karlem Gottem mohla naposledy rozloučit.

 

Anketa s fanoušky Karla Gotta:

 

Ne všichni fanoušci samozřejmě měli čas přijít v pátek na Slovanský ostrov osobně a s Mistrem se tak rozloučili i prostřednictvím komentářů na facebooku TN.cz. Od pátečního rána jich tam přidali několik tisíc.

 

"Na něj se nikdy nedá zapomenout, Ivance upřímnou soustrast, holčičky jsou šikovné, budou taky na tatínka hodně vzpomínat, čest jeho památce." 

 

"Jsem velmi poctěn, že jsem žil ve vaší době." 

 

"Byl jste můj idol od dětství a zůstanete navždy v mém srdci, ty nehasnou! Sbohem, mistře, čest vaší památce."

 

"Jak na zemi, tak v nebi stále jste a budete navždy náš pěvecký mistr... S hlubokou poklonou a ctí v srdci na vás vzpomínáme."

 

GALERIE: Vzkazy Karlu Gottovi

1
/
8
Zdroj: Facebook TN.cz
Vzkazy Karlu Gottovi - 1

TN.cz