dopravní nehoda

Auto se v Jiříkově doslova obmotalo kolem sloupu. Dva mladí lidé zemřeli

Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 22. 7. 2020
Téma:

Tragická dopravní nehoda se stala ve středu ráno v Jiříkově u Rumburku. Ve vysoké rychlosti zde narazil osobní automobil do elektrického sloupu. Na místě zemřeli dva mladí lidé.

Na místo ihned vyjeli všechny složky Integrovaného záchranného systému, včetně dobrovolných hasičů z Rumburku a letecké záchranné služby.

 

"Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že vozidlo se doslova obmotalo kolem sloupu elektrického vedení a hrozil i jeho pád. Jednotky ihned započaly vyprošťovací práce a podepřely nahnutý sloup, aby neohrožoval zasahující. Hasiči vyprostili dvě osoby u kterých bohužel lékař konstatoval smrt,“ informuje SDH Rumburk.

 

I přes veškerou snahu se bohužel záchranářům nepodařilo vyproštěné zachránit, jelikož utrpěli vážná zranění neslučitelná se životem.

 

 

 

"Bohužel v ranních hodinách došlo k tragické dopravní nehodě v Jiříkově u Rumburku. Dva lidé se velmi těžce zranili, přes veškeré úsilí hasičů a záchranné služby na místě zemřeli," vyjádřil se pro TN.cz mluvčí záchranné služby Prokop Voleník.

 

GALERIE: Tragická nehoda v Jiříkově

1
/
7
Zdroj: SDH Rumburk
Auto se obmotalo kolem sloupu - 7

TN.cz