Tvoje tvář má známý hlas

Kvůli Tváři mě opustí přítelkyně, říká David Gránský! ROZHOVOR

Herec a zpěvák David Gránský - 2
Zdroj: Profimedia
David Gránský

Přípravy druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas jsou v plném proudu! Točit se začne v srpnu, ale už teď se ale ví, kteří soutěžící se spolu utkají. Jedním z nich je i oblíbený herec a zpěvák David Gránský, který TN.cz popsal své pocity před soutěží.

"Těším se strašně. Pořád tomu nemůžu uvěřit, byl jsem nejvěrnějším divákem první řady. Neustále jsem to sledoval a hrozně jsem to všem záviděl. A pak přišla nabídka na druhou řadu a já jsem vůbec neváhal. Byla to jasná volba, žádné rozhodování," tvrdí Gránský.

 

Oblíbený herec uvedl, že byla nadšená i jeho rodina. Všichni se údajně těší a účast mu přejí, i když Gránský přiznal, že má z účasti trošku obavy. "Bude to šílený, bude to boj. Přítelkyně mi vyhlásila válku. Řekla mi, že to bude to období, kdy se nejspíš rozejdeme, protože na nic nebudu mít čas," vtipkoval Gránský a dodává, že to bude "šílené" období, ale těší se na něj.

 

 

Zpěvák přiznává, že v současnosti převládá strach, ale nevadí mu to. "Já vlastně miluju strach. Těším se na ty výzvy a že se jim postavím," dodal Gránský. "Není to jednoduchá disciplína, jak hlasově, tak pohybem, napodobit ty lidi."

 

V rozhovoru zpěvák chválil bývalé soutěžící, ale zároveň dodal, že neměl žádného oblíbence, protože fandil všem. "Každý předvedl každé kolo něco. Ať to byl Adam Mišík jako Miley Cyrus, Rychlý jako Nedvěd, Pazderková jako Pink, každý ukázal, že na to má," vysvětlil zpěvák.

 

Mezi jeho oblíbené interprety patří například Bruno Mars a Beyoncé. "Jedna kategorie je, co bych si rád zazpíval. Ale to se neslučuje s tím, co bych si rád zatančil. Pak je další kategorie interpretů, u kterých bych zvládl tyto disciplíny dohromady," uvedl Gránský a pokračoval: "Rád bych si zazpíval Michaela Jacksona a i zatančil, ale zvlášť. Dohromady vím, že nemám šanci," dodal.

 

 

"Co kdybych dostal v prvním kole ženu a ještě nějakou živočišnou, třeba nějakou černošku, to bych se zbláznil," řekl s úsměvem. "Kdybych dostal Beyoncé, můžu ze soutěže rovnou odejít," tvrdí sympatický herec, který si získal fanoušky nejen svou rolí v seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

 

"Moje velké přání je, aby to bylo divácky opravdu úspěšný. Aspoň tak, jako ta první řada. Nebo aspoň ze tří čtvrtin. Aby nám to lidi věřili, aby se sešla dobrá parta, jako byla první ročník, protože to dělá taky strašně moc," uvedl David Gránský. 

has TN.cz