Exkluzivní rozhovor

Nedvěd promluvil: Co řekl na Rychlého vystoupení ve "Tváři"?

Jan Nedvěd
Zdroj: TV Nova
Téma:

V posledním díle show Tvoje tvář má známý hlas Petr Rychlý exceloval jako Jan Nedvěd. To ale netušil, že legendární písničkář na jeho vystoupení netrpělivě čeká u televize. Jak se Nedvědovi proměna líbila?

Herec Petr Rychlý sklízí v nové show obrovský úspěch. Zejména z proměny v písničkáře Jana Nedvěda byli diváci pořadu Tvoje tvář má známý hlas nadšení. Ztvárnit legendu českého country však nebylo vůbec jednoduché, jak Rychlý přiznal v rozhovoru pro TN.cz.

 

Herec bratry Nedvědy navíc osobně zná a jejich hudba se mu líbí, a tak nechtěl, aby vystoupení působilo nedůstojně. Sám legendární písničkář nejdříve show nechtěl komentovat, nakonec ale přece jen promluvil.

 

 

V sobotu prý seděl u televize s manželkou Pavlínou a zábavné show už se nemohl dočkat. Byl zvědavý, jak si s proměnou Rychlý poradí. "Já jsem to celé viděl, znám to skoro nazpaměť," prozradil Jan Nedvěd v exkluzivním rozhovoru.

 

 

Jak se mu vystoupení líbilo? A připadalo mu Rychlého ztvárnění tak dokonalé, jak ho popisují diváci? Přišlo mu vtipné, nebo spíš trapné? Dozvíte se v magazínu Prásk! už ve čtvrtek od 21:30 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

RYCHLÝ VERSUS NEDVĚD: Vidíte mezi nimi na těchto snímcích rozdíl?

RÁNA LOKTEM! Petr Rychlý zranil tanečnici, musela na plastiku! VIDEO

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz