lituje toho

"Byl to zkrat, mrzí mě to!": Muž opařil Markétu, teď jí posílá VZKAZ

Manžel napadené ženy znetvořená vroucí vodou
Zdroj: facebook
Roman opařil manželku horkou vodou.
Téma:

Policie ho obvinila z těžkého ublížení na zdraví, manžel opařené Markéty nyní všeho lituje. Tvrdí, že jednal v afektu a že šlo o nejhorší věc, co kdy udělal. Markéta se poté, co na ni Roman chrstnul horkou vodu, manžela bojí a návrat domů rozhodně neplánuje.

Markétu ve čtvrtek po týdnu nesnesitelných bolestí propustili z nemocnice s ošklivými popáleninami, které jí způsobila horká voda. Tu na ni měl chrstnout manžel po menší soukromé oslavě. Nic nezapíral a ke všemu se přiznal.

 

"Byla to moje blbost, já nevím, co jsem to provedl. Nemůžu ani jíst, je mi úplně z toho špatně," řekl TN.cz. Potvrdil i slova manželky, která byla přesvědčená, že ji polil ze žárlivosti.

 

"Před dvěma roky mě podvedla a trvalo to tři měsíce... Přiznala se mi, ale já jsem to furt nějak nepobíral, takže jsem jí to dával pořád najevo. Byl jsem třeba sprostý, nebo tak," vysvětlil. Když pak v den incidentu popíjeli s přáteli, situace vygradovala.

 

 

"Měl jsem to celou dobu v hlavě - každou půlhodinu," vysvětlil TN.cz. Nakonec popadl horkou vodu připravenou na grog a posilněný alkoholem manželce polil tvář a ramena. "Vůbec nechápu, kdo mi vzal ruku, abych to udělal. To byl nějaký druhý," tvrdí nyní.

 

Všeho ale nesmírně lituje a Markétě posílá vzkaz. "Hrozně mě to mrzí, je to nejhorší věc, co jsem kdy udělal... Nemělo se stát, byl to zkrat!" říká.

 

Markéta sama už dříve prohlásila, že vrátit se rozhodně nechystá. Manžel jí dělal žárlivé scény a je ráda, že má vše za sebou. "Mám z něj strach, domů bych nešla!" prohlásila. Nejvíc jí vadí to, že policie manžela stíhá na svobodě - a to i přesto, že už muže obvinila z těžkého ublížení na zdraví, za které muži hrozí 10 let vězení.

lud TN.cz