Malý René

Chlapec zmizel na stejném místě jako Maddie. Hledají ho už 24 let!

Petr Zelený
Petr Zelený
6.6. 2020 12:49
Téma:

Je to jen pár dní, co se objevily nové informace v případu zmizení Maddie McCannové. Nejnovějším podezřelým je německý sexuální delikvent Christian B. A nyní to vypadá, že možná nestojí jen za zmizením Maddie, ale také šestiletého Reného a pětileté Ingy!

Na možné nové souvislosti upozornil německý zpravodajský portál Bild. Ten píše, že tehdy šestiletý René Hasee zmizel beze stopy v roce 1996, tedy 11 let před tím, než se slehla zem i po tříleté Maddie.

 

Obě děti se ztratily v Portugalsku a nedaleko od sebe, i když s velkým časovým odstupem. "Policie nyní vyšetřuje stopy, že za zmizení René Haseeho by mohl být také zodpovědný Christian B. Chlapcův otec Andreas řekl, že doufal, že si brzy bude jistý osudem svého syna. Nemyslí si však, že René je stále naživu," uvádí Bild.

 

Portál připomíná, že Christian B. žil v oblasti Algarve v Portugalsku, odkud se obě děti ztratily, v letech 1995 až 2007. Nyní sedí sexuální delikvent ve vězení za trestnou činnost spojenou s drogami.

 

 

"Předpokládáme, že dívka je mrtvá," oznámil tento týden ke kauze 13 let pohřešované Maddie mluvčí státního zastupitelství v Braunschweigu Hans Christian Wolters.

 

 

Redaktoři Bildu se před třemi lety setkali s prarodiči Reného, kterému by dnes bylo třicet let. Chlapcova babička Irmgard Burbachová zavzpomínala, jak jí dcera Anita z dovolené v Portugalsku v roce 1996 uplakaná volala.

 

Reného prý ztratila u pláže z očí jen na moment a pak už našla jen jeho šaty. Doteď není jasné, co se s chlapcem vlastně stalo. Krom toho by mohl mít Christian B. prsty ve zmizení ještě třetího dítěte - pětileté Ingy, která se v květnu 2015 propadla do země v okrese Stendal západně od Berlína.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz