HOROSKOPY

Čínský nový rok 2021: Buvol vám pomůže najít skutečný smysl života!

Přechod do kovového buvola
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
10.2. 2021 11:24
Téma:

V pátek 12. února začíná čínský nový rok, který se ponese ve znamení Buvola. Končí tak rok Krysy, která provázela náš vstup do nového desetiletí. Rok kovového Buvola s sebou přináší řád, spoustu práce, ale také omezení. Podle astroložky Hany Černé je možné, že Buvol nám pomůže objevit skutečný smysl života!

V čínské astrologii je 12 znamení, která odpovídají znamením zvěrokruhu v západní astrologii. Například Buvol odpovídá znamení Kozoroha. Zatímco v západní astrologii vládne každé znamení přibližně jeden měsíc, v čínské astrologii je to jeden rok. A právě 12. února rok 2021 ovládne kovový Buvol. 

 

A jaký tedy podle Buvola tento rok bude? Horoskop pro TN.cz připravila astroložka Hana Černá. Podle ní rok kovového Buvola přinese plno práce, úkolů, rozvoje a práce na sobě. V popředí bude zákon a pořádek, rok bude plný pravidel, ale také omezení. Kovový Buvol nepřipustí výrazné změny, bude zde snaha o nastolení rovnováhy a dodržování pravidel.

 

 

Lidé budou chtít pracovat, a protože Buvol je velmi pracovité znamení, dodá jim k tomu sílu a trpělivost. V tomto roce nic nebude zadarmo. Je to sice rok rozvoje a nových začátků, ale vše si musíme vydobýt.

 

Lidé budou toužit po harmonii, celkovém uklidnění situace a návratu k rovnováze. Bude potřeba nová životní hygiena, zaměření na své zdraví a více se bude využívat alternativní medicína. Důležité bude i nalezení pokory a využití selského rozumu. Bezmoc předchozího roku zmizí a vše se bude postupně uzdravovat.

 

 

Budeme schopni učit se novému, přizpůsobit se a vlastní vůlí postupovat vpřed. Nakonec na sebe budeme pyšní, co všechno jsme zvládli. Dokážeme všemu čelit právě jako kovový Buvol a uvědomíme si skutečné hodnoty.

 

Mnozí lidé pocítí pozitivnější vyhlídky do budoucna a větší stabilitu. Ale bude nutné nastavit nová fungující pravidla, aby nevznikl chaos. Protože v tomto roce budou panovat i odbojné nálady, střety, stávky a zmatky. Jenže Buvol nemá rád chaos a anarchii, proto se budou hledat viníci. Lidé budou mít touhu všechno změnit. 

 

 

Také se letos bude více věnovat pozornost ekologii. Poznáme, jak je důležitá úcta k přírodě, k vlastnímu zemědělství a domácí výrobě. V tomto roce je tu sice ještě nemoc, ale i naděje nových možností. Nový směr čeká třeba školství a vzdělání. Důležitá bude moudrost a sebepoznání. Rok nabízí nové příležitosti, které by se neměly promarnit.

 

Máme si uvědomit pravé hodnoty a jít za tím podstatným. Tento rok přinese úlevu a naději, ale také pochopení. Poznáme svou sílu osobnosti. Měli bychom ji využít na konání dobra. Poznáme skutečný smysl našeho života. Buvol nám k tomu všemu dodá potřebnou sílu!

 

 

A jací lidé se pod tímto znamením narodí? Pracovití, inteligentní a materiálně založení. Nebudou dělat žádná unáhlená rozhodnutí a nenechají se ovlivnit řečmi druhých. Buvol je spolehlivý, přátelský a má dobrý charakter. Umí jít za svým a vytrvat! Je však také náročný, konzervativní a tvrdohlavý. Právě díky tvrdohlavosti však umí hodně věcí dosáhnout a prosadit.

 

Buvol není moc přizpůsobivý, je ale praktický. V každé situaci věří, že nejjistější cestou k cíli je vlastní zdatnost. Dá se mu důvěřovat jako žádnému jinému tvoru zvěrokruhu. V oblasti financí je trochu skoupý, šetrný a prozíravý. Musí si však dát pozor na sebelítost.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz