Zajímavosti

Numerologická předpověď: Životní číslo řekne, co vás čeká! PŘEDPOVĚĎ

Numerologická předpověď: Životní číslo řekne, co vás čeká! PŘEDPOVĚĎ
Zdroj: Canva PRO

Rok 2021 přinese mnoho změn. V tomto roce máte příležitost změnit svůj život k lepšímu. Záleží jen na tom, jak toho využijete. A co vás v roce 2021 čeká? Připravili jsme pro vás numerologický rozbor podle vašeho životního čísla.

Rok 2021 se ponese v duchu svobody, pokroku a změny. Připravili jsme pro vás spolu s numeroložkou Lenkou Lippertovou Suchardovou numerologický rozbor podle vašeho životního čísla na rok 2021.

Své životní číslo si spočítáte tak, že sečtete všechna čísla ve vašem datu narození. Například, když jste se narodili 25. 11. 1981, sčítáte následujícím způsobem: 2+5+1+1+1+9+8+1=28. Musíte ale mít pouze jednomístné číslo, takže sčítáte dál. 2+8=10; 1+0=1. Takže s tímto datem narození by vaše životní neboli osudové číslo bylo jedna. 

Související obsah

Životní číslo 1 

Numerologický rozbor pro životní číslo jedna na rok 2021:

Zdraví

Zdraví budete mít průměrné. Občas vás potrápí virové nákazy, kterým byste šli naproti přílišnou konzumací sladkého a moučných výrobků.

Vztahy

V citech nemáte žádné překážky, jen je potřeba vyvážit práci a rodinu. Nezadaným přeje štěstí na cestách. 

Práce

Máte šanci okouzlit všechny svou houževnatostí, pílí, schopností se prosadit a komunikačními schopnostmi. Nenechejte si své myšlenky a plány nikým vyvrátit. Je možná spolupráce se zahraničím.

Peníze

Vaše finanční jistoty jsou stabilní a navíc se během roku budou pravidelně vylepšovat. Můžete tak investovat do vysněné dovolené.

Číslo dva najdete na další stránce.

Životní číslo 2

Numerologický rozbor pro životní číslo dva na rok 2021:

Zdraví

Vysoké psychické vypětí může mít vliv na časté nachlazení, bolesti hlavy či končetin. Budete-li vyčerpaní, ať fyzicky či emocionálně, může přijít i úraz.

Vztahy

Čekají vás neustálé výkyvy, nespokojenost se současným vztahem a hledání milostného dobrodružství. Po létě se uklidníte a zvážíte, co vám více vyhovuje.

Práce

Pracovně vás čeká kolísavý rok. Budete muset stále o něco bojovat, obhajovat a někdy i ustupovat. Námaha se vyplatí, můžete se dočkat práce či pracovní pozice, o kterou jste usilovali.

Peníze

Nečekejte výrazné finanční zlepšení a raději si nepůjčujte. Využijte každé příležitosti si něčím přivydělat.

Číslo tři najdete na další stránce.

Životní číslo 3

Numerologický rozbor pro životní číslo 3 na rok 2021:

Zdraví

Přílišnou ohnivou silou se rvete do každé situace, ale někdy si uvědomte, že opravdu nemusíte. Projevili by se tím problémy s pohybovým aparátem, dýcháním a bolesti či úrazy hlavy.

Vztahy

Toužíte objevovat nové možnosti, chcete se opět cítit jako teenager. Letní romance již na vás čeká.

Práce

Očekává se od vás kvalitní práce a budete tahouni celého pracoviště. Pozor na hádky z důvodu pocitů nespravedlnosti, nesvobody či hlouposti.

Peníze

Penízky se kutálí k vám, ale i od vás. Proto opatrně zvažujte, do čeho investujete. Březen, květen a srpen jsou vaše nejlepší měsíce. K nákupu vás zláká nový model telefonu či počítače.

Číslo čtyři najdete na další stránce.

Životní číslo 4

Numerologický rozbor pro životní číslo čtyři na rok 2021:

Zdraví

Nevyplatí se pouze přemýšlet a jíst a zanedbávat tím tělo. Je nutné cvičení, protahování a chození. Vyhýbejte se průvanu, protože vaše ledviny jsou oslabené.

Vztahy

V partnerství je potřeba najít souznění a porozumění. Svobodní mohou konečně najít svého prince či princeznu.

Práce

Začátek roku bude velmi namáhavý, budete zvážovat změnu zaměstnání, kde opět načerpáte elán. Je možné, že i když se budete snažit zůstat a být nejlepší v současné práci, vaši nadřízení budou mít jiné plány. Nenechte se zaskočit a připravte si náhradní plán.

Peníze

Finančně vás čeká standardní rok, zbytečně nerozhazujte a neriskujte. Možnost finančního či majetkového daru. Bude potřeba vyměnit starý spotřebič, můžete-li, předejděte větším škodám dříve, než si přístroj připraví dramatický závěr.

Číslo pět najdete na další stránce.

Životní číslo 5

Numerologický rozbor pro životní číslo pět na rok 2021:

Zdraví

Zdraví máte stabilizované až výborné. Častěji choďte do přírody a užívejte si ji, ať máte raději hory nebo moře. Tato relaxace je nutná pro vaše srdce.

Vztahy

Užívejte si s partnerem života, radosti a komunikacr. Jeďte společně na dalekou cestu. Tam se můžete konečně rozhodnout pro svatbu a svobodní tam můžou najít partnera.

Práce

Pracovně váš čeká vynikající rok po všech stránkách – výkon, kvalita, úspěch, pracovní vztahy a zájem o vás. Nejlépe se vám povede v oblasti obchodu a cestování.

Peníze

Finanční situace se bude během roku zlepšovat, závisí samozřejmě na vaší odvedené práci. Vidina nového kola nebo auta vás bude pohánět k lepším výkonům.

Číslo šest najdete na další stránce.

Životní číslo 6

Numerologický rozbor pro životní číslo šest na rok 2021:

Zdraví

Dejte si pozor na přejídání. Máte oslabené celkové trávení, žaludek, slinivku i střeva… Dopřejte si dostatek odpočinku, kvalitní stravu a doplňte tělo vitamíny i minerály.

Vztahy

Prožíváte rok intenzivních citů a emocí. Je možné, že doma s partnerem se už cítíte vyprahlí, buď znovu najdete zalíbení nebo začnete podvědomě hledat toho pravého – tu pravou.

Práce

Nepřepínejte své síly, tento rok nemáte v popisu práce výkonnost a dravost. Raději začněte s někým spolupracovat, abyste se mohli o někoho opřít.

Peníze

Sundejte růžové brýle a neinvestujte do sebe, ani do rodiny či přátel. Buďte zdrženliví. Není vhodná doba ani na půjčky a hypotéky.

Číslo sedm najdete na další stránce.

Životní číslo 7

Numerologický rozbor pro životní číslo sedm na rok 2021:

Zdraví

Přemíru energie, která se shromažďuje ve žlučníku, je potřeba vybít sportem – box, fotbal, běh, tenis… Pokud se už žlučník ohlásí, nebo jakékoliv bolesti na pravé straně těla, uvařte si hořký čaj.

Vztahy

Rozruch vás čeká i ve vztazích. Možná se objeví bývalí partneři, nebo nová vášeň a pokušení. Budete zmítáni emocemi, proto přemýšlejte, jestli je rozumné ničit něco, co jste dlouhodobě budovali.

Práce

Do všeho se vrháte s neskutečnou vervou a odhodláním. Dařit se bude všem, kteří cílevědomě přemýšlí. Přichází nové možnosti, kontakty, obchody.

Peníze

Náhlé a nečekané příjmy i výdaje. Proto myslete i na měsíce, kdy bude potřeba použít skryté zásoby. Ale naštěstí je další měsíc zase dodáte. Radost vám udělá investice do chatky, zahrádky nebo zahradní techniky.

Číslo osm najdete na další stránce.

Životní číslo 8

Numerologický rozbor pro životní číslo osm na rok 2021:

Zdraví

Je důležité dbát o vaše tělo. Dopřejte mu dostatek spánku, tělesnou aktivitu a ze stravy vynechejte škroby a cukry. Vaše střeva se potřebují vyčistit a odpočinout.

Vztahy

I ve vztahu budete cítit potřebu jistoty a uspokojení na všech úrovních. Nehledejte však rychlá a zkratkovitá uspokojení, poté byste si to vyčítali. Raději zkuste oživit vaše současné partnerství.

Práce

Na práci je potřeba se dokonale soustředit, dodržovat pevný řád, vynaložit více úsilí, nezaspat dobu a změnit určité zastaralé postupy. Můžete povýšit, anebo se rozhodnout pro podnikání.

Peníze

Finance se budou pohybovat v normě, bez výkyvů. Za odvedenou práci očekávejte ohodnocení až v budoucnosti, ne okamžitě.

Číslo devět najdete na další stránce.

Životní číslo 9

Numerologický rozbor pro životní číslo devět na rok 2021:

Zdraví

Práci doplňte relaxací, sportem, cestováním a zábavou. To vše doplňujte červenou barvou v oblečení, jídle i pití. Tím pomůžete tělu vnitřně se nestresovat a krev může cirkulovat (nebudou studené nohy a ruce).

Vztahy

Velmi přitahujete ostatní a vyzařujete touhu zažít silnou lásku, vášeň a porozumění. Jen opatrně, aby se váš současný vztah nedostal do krize.

Práce

Práce, práce, práce. A za tu se vám dostane i uznání. Otevírá se před vámi spousta možností a vy si můžete vybírat. Svým nadšením budete motivovat ostatní a budete pro ně vzorem.

Peníze

Možná budete ze začátku více investovat než dostávat. Ale i to se v průběhu roku změní k lepšímu. Možná se rozhodnete investovat do studia nebo alespoň do knih.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Píše se na Deník.cz