Vážná nehoda

Čtyři zranění po nehodě za Prahou, motorkář má rozdrcenou nohu

Vážná nehoda u Brandýsa nad Labem
Zdroj: ZZS Středočeského kraje
Po srážce auta a motorky jsou čtyři těžce zranění
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
8.5. 2021 12:02
Téma:

Ošklivá nehoda se v sobotu dopoledne stala nedaleko Prahy. Mezi Brandýsem nad Labem a Brázdimí se střelo osobní auto s motorkou. Všichni zúčastnění jsou vážně zranění. Řidič motocyklu má rozdrcenou nohu, spolujezdkyně je v kritickém stavu.

Neštěstí se odehrálo před desátou hodinou mezi Brandýsem nad Labem a Brázdimí. Na křižovatce se tam osobní auto střetlo s motorkou.

 

"Řidič motocyklu s drtivým poraněním dolní končetiny skončil na umělé plicní ventilaci ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Spolujezdkyni s těžkým polytraumatem jsme v kritickém stavu převezli do pražské Ústřední vojenské nemocnice," uvedla mluvčí středočeských záchranářů Petra Homolová.

 

Zranili se i řidič auta a jehor spolujezdec. "Oba členové posádky automobilu jsou na chirurgické ambulanci," doplnila. "Alkohol na místě nebyl zajištěn, odebrán bude biologický materiál v nemocnici," řekla TN.cz policejní mluvčí Jana Šteinerová.

 

 

Kvůli těžkým zraněním musel do akce vyrazit i vrtulník. "V akci byla celá naše výjezdová skupina ze základny Brandýs nad Labem - Stará Boleslav a další složky záchranného systému včetně Letecké záchranné služby Praha," uzavřela Homolová.

 

Příčinou nehody a veškerými okolnostmi se už zabývají policisté.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz