Krimi

Bezohledný řidič srazil na přechodu seniorku a ujel. Poznáte ho?

Bezohledný řidič srazil na přechodu seniorku a ujel. Poznáte ho?
Zdroj: Policie ČR

Řidič dodávky srazil na konci dubna dodávkou seniorku. Žena utrpěla zranění, která ji dodnes trápí. Policie po muži pátrá, z místa totiž ujel.

Neznámý řidič srazil v pondělí 26. dubna přímo na přechodu pro chodce 66letou seniorku. Nehoda se stala krátce před 14. hodinou, když šofér projížděl Erbenovou ulicí ve směru do Sokolské ulice v České Lípě.


"Nejspíš vůbec nesledoval dění před sebou. Žena přitom utrpěla lehčí zranění, která se jí nyní bolestivě ozývají," uvedla policejní mlučí Ivana Baláková.

Související obsah


Viník na místě nehody na okamžik zastavil, ale pak pokračoval v jízdě dál, aniž by se zajímal o zdravotní stav seniorky nebo se jí alespoň omluvil.

"Dopravní policisté po něm nyní pátrají a ocení všechny svědecké výpovědi, které jim pomohou viníka nehody najít. Veškeré informace k případu přijímáme na naší bezplatné tísňové lince 158," dodala Baláková.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Slovensko chce prodloužit lockdown do 16. prosince

Celoplošný lockdown pro všechny by měl na Slovensku pokračovat ještě do 16. prosince, navrhuje tamější ministerstvo zdravotnictví. V pondělí to bude schvalovat vláda, informoval portál TVnoviny.sk. Potom by se uzávěra týkala už jen nenaočkovaných. Pro lidi s vakcinací nebo pro ty, kteří prodělali covid-19, by se část obchodů a služeb otevřela. Od 25. prosince by se přidaly i hotely, restaurace mají zůstat zavřené.

Krátká zpráva

Rakousko má nového kancléře

Dosavadní ministr vnitra Karl Nehammer se v pondělí stal kancléřem Rakouska. V čele vlády nahradil Alexandera Schallenberga. Stal se tak třetím kancléřem za poslední dva měsíce. Schallenberg nahradil v této pozici 11. října Sebastiana Kurze. Ten skončil kvůli podezření z korupce. Poté, co Kurz z politiky odešel, rozhodl se rezignovat i Schallenberg.

Píše se na Deník.cz