Svědectví

Dceru jsem od něj odstěhoval, říká o "psím tyranovi" poslanec

Bývalý starosta Prachatic promluvil o tyranovi štěněte
Zdroj: TN.cz/oficiální zdroj - www.janbauer.cz
Téma:

Mladík z Prachatic, který na videu zveřejněném na internetu týrá štěně, se proti své vůli stal přes noc známou postavou. A nejen ve městě se tak zákonitě vyrojila řada informací. Ozval se i bývalý starosta města Jan Bauer.

Mladík udržoval vztah s dcerou poslance a bývalého prachatického starosty Jana Bauera. Podle informací ze sousedství vztah ukončil přímo politik tím, že si pro dceru přijel k mladíkovi domů kvůli podezření z násilí.

 

"Je to pravda. Před třemi týdny jsem z toho bytu dceru odvedl, protože jsem měl podezření na násilí. A pak bohužel přišla tahle věc (týrání štěněte)," řekl TN.cz Jan Bauer.

 

Dodal, že neví přesně, co se mezi jeho dcerou a mladíkem odehrávalo, zda šlo o facky či něco jiného, ale prý bylo evidentní, že je něco špatně. "Dceru jsem odvedl domů a měl jsem za to, že celý ten vztah tím skončil. A pak následovala ta věc, kterou jsme bohužel asi všichni viděli,"  dodal Bauer.


Mladá žena prý s mladíkem chodila jen kratší dobu, přibližně několik měsíců. Na policii se poslanec se svým podezřením ovšem neobrátil.


Jak je na tom týraný pejsek Marley? Podívejte se v reportáži:

TN.cz