boj s rakovinou

Dvojitá rána pro Daru Rolins! V jeden den přišla o dva osudové muže

Dara Rolins - Petr Vlasák, Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Dara Rolins s Petrem Vlasákem a Karlem Gottem
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
2.10. 2019 16:38
Téma:

Během 24 hodin zpěvačka Dara Rolins dostala hned dvě rány. Nejprve ji zasáhlo úmrtí Karla Gotta (†80), jejichž duet Zvonky štěstí odstartoval její kariéru. Krátce poté přišla další smutná zpráva - rakovině podlehl i její expartner a tzv. trenýrkový král Petr Vlasák (†44).

Slovenská zpěvačka Dara Rolins prožívá mimořádně smutný den. Během 24 hodin dostala hned dvě velké rány. Krátce před půlnocí navždy odešla legenda české hudební scény Karel Gott, který podlehl leukémii.

 

Právě po jeho boku Dara jako tehdy dvanáctiletá dívenka nastartovala svou kariéru. Nazpívali spolu hit Zvonky štěstí, který mladičké talentované zpěvačce zajistil významné místo v československém showbyznysu.

 

 

Zdrcující zpráva o smrti více než čtyřicetinásobného zlatého slavíka přišla ve středu dopoledne. A krátce poté Dara dostala druhou ránu. Rakovina jí vzala dalšího osudového muže, tentokrát jím byl její expartner Petr Vlasák. Ten byl známý jako tzv. trenýrkový král, protože podnikal v oblasti spodního prádla značky Styx.

 

 

Boj s rakovinou mozku 44letý podnikatel sváděl několik let. V červenci se mu stav výrazně zhoršil. "Bohužel místo odletu na dovolenou na Rhodos s rodinou začínám čtvrtý cyklus chemoterapie. Achjo," napsal Vlasák na facebooku začátkem prázdnin.

 

 

Na Vlasáka na sociálních sítích zavzpomínaly i zpěvačka Tereza Kerndlová a herečka Alice Bendová. "Můj milý Péťo, tak ráda bych Ti popřála k Tvým 45. narozeninám, ale bohužel už se tak nestane. Budeš mi moc chybět," napsala Bendová na instagramu.

 

Podívejte se na poslední rozhovor Karla Gotta pro TV Nova:

TN.cz