Velká dražba

Exekutoři draží zabavené věci: Renault za 10 tisíc, Audi za 30!

Dražba vozidel
Zdroj: eujicha.cz
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 16. 10. 2019
Téma:

Sháníte auto, počítač, gril nebo třeba rybářský prut, ale nemáte peněz nazbyt? Pak vám možná přijde vhod velká dražba věcí zabavených exekutory, která se koná už za pár dní v Přerově.

Největšími lákadly páteční dražby jsou nejspíš dopravní prostředky - 18 aut a dvě motorky. K mání je třeba legendární Babetta s vyvolávací cenou 1500 korun, fabie za čtyři a pět tisíc nebo Peugeot 307 za deset tisíc.

 

O něco dráž vyjde třeba Audi A4 Avant, jehož dražba odstartuje na ceně 30 tisíc korun. "Klenoty" dražby aut jsou Audi S4 na benzín i LPG s vyvolávací cenou 85 tisíc korun a Volkswagen Touran za tisíc osmdesát.

 

Pokud nesháníte hned zánovní přibližovadlo, ale raději něco menšího do domácnosti, můžete si v pátek vybrat také. Do dražby totiž jde i přes 800 menších věcí jako jsou televize, mobily, rybářské pruty, grily, lyžařské brýle, počítače nebo golfové hole.

 

 

Kompletní seznam dražených věcí (kromě aut):

Dražba zabavených věcí - pátek 18.října [pdf]

 

A u řady těchto drobnějších položek jsou vyvolávací ceny opravdu nízké - padesát korun je například u lyží, počítačové sestavy nebo sluchátek.

 

Podrobné informace k páteční dražbě včetně přesných časů či způsobů platby najdete na stránkách přerovského exekutorského úřadu ZDE.

GALERIE: Dražba vozidel

1
/
20
Zdroj: eujicha.cz
Dražba vozidel - Škoda Fabia Combi (benzin)

 

TN.cz