Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Velká dražba

Exekutoři draží zabavené věci: Renault za 10 tisíc, Audi za 30!

Dražba vozidel
Zdroj: eujicha.cz
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 16. 10. 2019

Sháníte auto, počítač, gril nebo třeba rybářský prut, ale nemáte peněz nazbyt? Pak vám možná přijde vhod velká dražba věcí zabavených exekutory, která se koná už za pár dní v Přerově.

Největšími lákadly páteční dražby jsou nejspíš dopravní prostředky - 18 aut a dvě motorky. K mání je třeba legendární Babetta s vyvolávací cenou 1500 korun, fabie za čtyři a pět tisíc nebo Peugeot 307 za deset tisíc.

 

O něco dráž vyjde třeba Audi A4 Avant, jehož dražba odstartuje na ceně 30 tisíc korun. "Klenoty" dražby aut jsou Audi S4 na benzín i LPG s vyvolávací cenou 85 tisíc korun a Volkswagen Touran za tisíc osmdesát.

 

Pokud nesháníte hned zánovní přibližovadlo, ale raději něco menšího do domácnosti, můžete si v pátek vybrat také. Do dražby totiž jde i přes 800 menších věcí jako jsou televize, mobily, rybářské pruty, grily, lyžařské brýle, počítače nebo golfové hole.

 

 

Kompletní seznam dražených věcí (kromě aut):

Dražba zabavených věcí - pátek 18.října [pdf]

 

A u řady těchto drobnějších položek jsou vyvolávací ceny opravdu nízké - padesát korun je například u lyží, počítačové sestavy nebo sluchátek.

 

Podrobné informace k páteční dražbě včetně přesných časů či způsobů platby najdete na stránkách přerovského exekutorského úřadu ZDE.

GALERIE: Dražba vozidel

1
/
20
Zdroj: eujicha.cz
Dražba vozidel - Škoda Fabia Combi (benzin)

 

TN.cz