oblíbení herci

Exotické postavy v seriálech TV Nova: Poznáte je všechny?

Exotické postavy v seriálech TV Nova
Zdroj: TN.cz
Téma:

Televize Nova za svých dvacet pět let natočila řadu seriálů, které si získaly srdce diváků a vryly se do jejich pamětí. Neoddělitelnou součástí každého seriálu jsou také jeho postavy, se kterými mohou diváci prožívat radost, smutek a řadu dalších emocí. V některých seriálech se objevily také exotické postavy, a to například sestra Tien z Ordinace v růžové zahradě nebo Afroameričan Victor ze seriálu Ulice.

Fun Din Dung – Okresní přebor

Mezi oblíbené seriály TV Nova patří Okresní přebor, který byl vysílaný v roce 2010 a měl šestnáct epizod. V hlavních rolích se objevil například Ondřej Vetchý, David Novotný nebo Luděk Sobota. Významnou postavou byl také vietnamský fotbalista Fun Din Dung, který se stal součástí týmu SK Houslice od druhé epizody. Vietnamce ztvárnil herec Doan Gia Bao (48), který žije v České republice od roku 1989 a vlastní obchod s potravinami. Má tři děti a žije se svou druhou ženou Lenkou.

 

 

Sestra Tien – Ordinace v růžové zahradě 2

Spolehlivá, inteligentní a empatická, takové vlastnosti má sestra Tien, kterou v Ordinaci v růžové zahradě 2 hraje herečka Ha Thanh Špetlíková (30), rozená Nguyenová. Vietnamka žije v České republice od dětství a před třemi lety se provdala za Čecha Martina Špetlíka. Herečka má ráda také vaření a se svým mužem si v Praze otevřela už druhou kavárnu.

 

 

Max Suchý – Ordinace v růžové zahradě 2

Především dívky potěšilo obsazení Maxe Suchého z Ordinace, jelikož ho ztvárnil zpěvák Ben Cristovao (31). Max byl synem doktora Davida Suchého, kterého hraje Jan Čenský. I když chtěl otec, aby se jeho syn stal také doktorem, nakonec se smířil s tím, že ho bavil spíše tanec a podpořil ho v otevření si vlastního tanečního studia. Max prožil také románek se starší ženou a musel přesvědčovat svého otce, že není gay.

 

Anketa

Která z postav je vaše nejoblíbenější?

Hlasovalo 1076 lidí.

 

Ben Cristovao se objevil v roce 2009 v pěvecké soutěži TV Nova Česko Slovenská Superstar, kde skončil na sedmém místě. Sice nevyhrál, ale rozhodně díky tomu odstartoval svou hudební kariéru. Mezi jeho nejúspěšnější písně patří Give Me Some More, Bomby nebo Padam. Cristovao je velmi oblíbený, dokazují to i počty zhlédnutí u jeho videoklipů na youtube. Většinou přesahují přes dvacet milionů.

 

 

Lan Thi Trung – Ulice

Do života oblíbené postavy Matěje Jordána vstoupila Vietnamka Lan Thi Trungová, do které se zamiloval a která patřila mezi jeho lásky. Rozhodla se ale odjet do Německa kvůli studiu a Matěje opustila. Od té doby se v seriálu už neukázala. Mladičkou Vietnamku si zahrála Nguyen Thi Anh Thu (27) a svou roli získala díky svému otci Nguyen Khac Hoa.

 

"To, že můj skutečný táta hraje i mého seriálového otce, je vlastně věcí náhody. V Ulici dlouho nemohli najít představitele otce Lan, a tak si pak někdo ze štábu vzpomněl i na mého tátu. S režisérem Dušanem Kleinem i s některými lidmi ze štábu se totiž zná už z dob básníků, v nichž si zahrál malou roli. Pozvali ho proto na zkoušky, no a pak už to šlo hodně rychle. Roli dostal a za pár týdnů jsme spolu točili," vzpomínala Nguyen v roce 2007 na svůj začátek.

 

 

Victor – Ulice

Do života Roziny Maléřové vstoupil sympatický Afroameričan Victor, se kterým začala chodit, když byla v New Yorku za prací. I přesto, že se s ním Rozina rozešla, rozhodl se Victor přiletět za ní a bojovat o její lásku. Z jeho příjezdu nebyla překvapená jen Rozina, ale i její rodiče, kteří se s ním setkali poprvé.

 

Victora v seriálu hraje Jared Bailey (30), který žije v České republice už osm let.. Bailey se narodil v Connecticutu a studoval na univerzitě v New Yorku. Živí se natáčením reklam a modelingem. V hudební branži je známý pod pseudonymem Piqi Miqi.

 

 

Jasmine M'Baya – První krok

V roce 2012 vysílala TV Nova taneční seriál První krok, ve kterém si zahrála například Šárka Vaculíková, známá jako Adriana z Ulice, nebo Jan Cina, kterého mohli diváci vidět také v Ordinaci v růžové zahradě 2 a v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V seriálu se však objevila také Linda Fernandez Saez (38), která se narodila v roce 1981 jako Linda Pokorná.

 

 

Její otec je Afrokubánec a maminka Češka. Linda miluje tanec už od malička a stále se mu věnuje. Vystupuje v řadě muzikálů nebo se objevila ve skupině JAD Dance Company. Její postava Jasmine M'Baya byla velmi živá, kamarádská a talentovaná.

 

GALERIE: Exotické postavy v seriálech TV Nova

1
/
18
Zdroj: TV Nova
Doan Gia Bao - Okresní přebor

 

Jeremy Washington Newman – Nováci

Jednou z nezapomenutelných postav je především doktor Jeremy Washington Newman ze seriálu Nováci, který byl vysílaný poprvé v roce 1995. S doktorem se diváci seznámili hned v první epizodě. Přijel totiž průměrnou rodinu Novákových zkoumat, jelikož ho zaujala a chtěl se o ní dozvědět něco víc. Newman se objevil ve všech dílech seriálu jako jeden z mála. Oblíbenou postavu ztvárnil herec Paulo Nanque, který se narodil v Guinea-Bissau v západní Africe.

 


 

reg TN.cz