Konec vyšetřování

Falešný Ross z Přátel dopaden! Zloděj podobný herci putuje do basy

Zloděj, který vypadá jako Ross
Zdroj: Profimedia
Veronika Hándlová
Veronika Hándlová
17.8. 2019 5:45

V říjnu minulého roku se stal v Anglii, konkrétně ve městě Blackpool, kuriózní případ. Zlodějíček jménem Abdulah Husseini (36) kradl v obchodě pivo. Tehdy ještě veřejnost nevěděla, jak se jmenuje. Nyní už byl ale policií dopaden a do vězení putuje na devět měsíců. Jestli mu něco útěk před spravedlností opravdu ztížilo, byla to nápadná podoba s hercem Davidem Schwimmerem (52) ze seriálu Přátelé.

Abdulah Husseini byl zkušeným zlodějem. Pár obchodů v Blackpoolu už vykradl. V říjnu 2018 zamířil do restaurace, kde si za určitou částku můžete nabrat jídla, kolik chcete. To si Husseini přebral po svém a vzal si mikinu i kartu tamního zákazníka.


Kartu následně úspěšně použil v nedalekých obchodech. Mimo jiné si koupil i plechovky piv v obchodě s názvem Iceland, kde byl zachycen kamerou.Policie zveřejnila záběry a prosila veřejnost o pomoc. Nešlo si nevšimnout, jak moc je zloděj podobný herci Davidu Schwimmerovi, který se proslavil jako Ross v seriálu Přátelé. Samotný David si ze záběru vystřelil a vyfotil podobnou fotku sebe. Koláž Rosse a zlodějíčka sdílelo přibližně 11 milionů lidí.


"Strážníci, přísahám, že já to nebyl! Jak můžete vidět, byl jsem v New Yorku," připsal Schwimmer k záznamu. Právě díky samotnému herci byl člověk s pestrou kriminální minulostí dopaden a poputuje za mříže na devět měsíců. 

TN.cz