Vyšetřování

Ross z Přátel kradl v Anglii! "Já to nebyl!" vtipkuje oblíbený herec

Opravdu kuriózní vyšetřování zažívají policisté v britském městě Blackpool. Pátrají tam po zloději, který vypadá jako Ross ze známého seriálu Přátelé. Herec už na událost vtipně reagoval na sociálních sítích - a připojil i video.

"Poznáváte tohoto muže? Chceme s ním mluvit v souvislosti s krádeží v restauraci v Blackpoolu z 20. září," prosila tamní policie veřejnost o pomoc.

A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Komentující si totiž všimli, že se zloděj nápadně podobá herci Davidu Schwimmerovi, který ztvárnil slavného Rosse ze seriálu Přátelé.

Související obsah

Sám herec se k vyšetřování vyjádřil i na svém facebooku. Připojil k tomu i video, které pobavilo celý internet. "Strážníci, přísahám, že já to nebyl! Jak můžete vidět, byl jsem v New Yorku," připsal Schwimmer k videu.

S humorem hercovu reakci přijali i sami policisté. "Díky všem za vaše rychlé reakce! Případ jsme vyšetřili opravdu dopodrobna a musíme potvrdit, že v toto datum byl David Schwimmer v Americe. Omlouvám se, že to tak je. Ale díky Davidovi, že je tu pro nás! Vážíme si jeho podpory!" napsali blackpoolští policisté na facebook. Pátrání tak pokračuje dál.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vyšetřování

Důležité Události

Píše se na Deník.cz