VIDEO záhadné stvoření

Muž natočil na střeše podivného tvora! Je to mimozemšťan?

Téma:

Zvláštní stvoření se podařilo natočit jednomu brazilskému farmáři. Na střeše budovy zachytil humanoidního tvora s nepřirozeně dlouhýma rukama a nohama a úzkou hlavou. Farmář tvrdí, že šlo o mimozemšťana.

Vlastník ranče poblíž města Nuevo Laredo slyšel za bílého dne divné zvuky vycházející zvenku jeho domu na okraji města. Pustil tedy kameru na telefonu a přiblížil se k místu, odkud hluk slyšel. A naskytl se mu neobvyklý pohled.

 

Na střeše farmy spatři vyzáblé, humanoidní stvoření s výrazně růžovou kůží. Zjevně bylo nahé. "Byl obratný, štíhlý, měl velmi dlouhé ruce a nohy a naopak neobvykle malou hlavu, která vypadala zploštěle, " řekl farmář pro web Brazil Weird News.


 

Když si záhadné stvoření všimlo, že je sledováno, dalo se okamžitě na útěk přes střechu. Na internetu se okamžitě objevily spekulace, že jde o takzvaného Slendermana, bájnou strašidelnou postavu, jejíž výskyt hlásí ufologové z celého světa.

 

Jižní Amerika a Mexiko patří k oblastem s největším počtem hlášených UFO na světě. Ufologové tvrdí, že je to způsobeno mimozemskými základnami v kráterech sopek, vědci oponují velkou mírou zbožnosti obyvatelstva.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Život na Marsu: Na rudé planetě byla objevena kostra mimozemšťana

FOTO: Skutečně existují! NASA objevila na Marsu mimozemskou stavbu

jox TN.cz