Zajímavosti

Děsivé video vyvolává otázky. Zajali agenti KGB mimozemšťana?

Děsivé video vyvolává otázky. Zajali agenti KGB mimozemšťana?
Mimozemšťan "Skinny Bob" Zdroj: Getty Images

Internetem koluje záhadné video s mimozemšťanem. Natočila jej údajně ruská KGB před několika desítkami let. Mimozemšťan měl být pilotem létajícího talíře. Na naši planetu přišel v míru.

Před několika desetiletími měla ruská KGB zajmout pilota UFO. Mimozemšťan, kterému se přezdívá Skinny Bob (Hubený Bob), měl na Zemi přiletět v míru v rámci diplomatické mise. Pochází prý z planety, která je vzdálená 40 světelných let. Alespoň to tvrdí video, které má existenci mimozemšťana potvrzovat.

Snímek, který se nikdy neměl dostat na veřejnost, ale zveřejnil na sociální síti Reddit anonymní uživatel Ivan 0135, a to už v roce 2011. Všichni, kteří se zajímají o UFO, od té doby spekulují, zda je mimozemšťan skutečný, nebo jde o podvod. Jedni jsou přesvědčení, že jde o podvod, jiní tvrdí, že video je pravé.

Související obsah

Jak píše Daily Star, odborník na vizuální efekty Randy Sharp tvrdí, že k vytvoření videa by bylo potřeba někoho, kdo je velmi vzdělaný a zkušený v oboru animace.

Podivné je rozhodně i to, že od doby, kdy se video dostalo na veřejnost, se na něm žádný údajný autor nepokoušel vydělat. Vyrobit něco takového by přitom podle odborníků mohlo vyjít zhruba na 250 tisíc dolarů (skoro 6 milionů korun). Nabízí se proto otázka, proč by někdo točil tak nákladné video, aniž by se nesnažil vydělat peníze zpět.

Jak píše web oe24, podle odborníka na UFO Nigela Watsona vypadá Hubený Bob velmi podobně jako tvor, kterého mu v 70. letech popsala údajná oběť únosu mimozemšťana.

Češku vyděsilo UFO. O blikající záhadě nemají jasno ani experti. Podívejte se na video z ledna roku 2022:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz