výtržnosti na stadionu

Fotbaloví chuligáni se vrhli na hasiče a pořadatele, policie hledá tři podezřelé

Zákrok policie při výtržnostech na stadionu
Zdroj: Policie ČR
Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 11:00
13.9. 2019 10:35
Téma:

Ostravští fanoušci napadli po srpnovém utkání mezi Spartou a Baníkem pořadatele a hasiče, jeden muž skončil v nemocnici. Policie v souvislosti s případem zadržela sedm lidí, po dalších podezřelých stále pátrá a prosí veřejnost o pomoc.

Vyhrocený zápas mezi Spartou a Baníkem, který se odehrál 18. srpna, skončil výtržnostmi. Po zápase a rozcházení se ostravští fanoušci vrhli na hasiče a pořadatelskou službu. Zakročit musela speciální policejní jednotka.

 

"V okamžiku vstupu policistů na stadion ostravští fanoušci napadali pořadatele a v ten samý okamžik odnášeli od stánku s občerstvením pivní sudy, které házeli mezi další fanoušky," popsala okolnosti incidentu mluvčí policie Eva Kropáčová.

 

Do bitky se zapojilo větší množství lidí, sedm z nich policisté zadrželi kvůli výtržnictví, po dalších třech podezřelých stále pátrají.

 

 

"Kriminalisté vyhodnotili kamerové záznamy a zajistili fotografie tří podezřelých, které v souvislosti s tímto případem hledáme. Pokud muže na fotografiích poznáte, ozvěte se prosím na linku 158," uvedla mluvčí policie Violeta Siřišťová.

 

GALERIE: Policie pátrá po fotbalových fanoušcích

1
/
9
Zdroj: Policie ČR
Policie pátrá po třech fanoušcích Baníku - 9

 

TN.cz