galerie moderní bydlení

Podívejte se jak může vypadat dům z kontejnerů. To je luxus!

Domek z kontejneru
Zdroj: viralnova.com
Téma:

V naší rubrice Bydlení vám často přinášíme domy postavené z kontejnerů tak, aby hlavně jejich majitelům uspořili místo a peníze. Dnes se však podíváme na kontejnerový dům, kde jeho tvůrci místem rozhodně nešetřili.

Architekti ze studia Lohi Container z amerického Denveru chtěli vytvořit plnohodnotný rodinný dům z čím dál populárnějšího stavebního materiálu. Jak se jim to povedlo, můžete posoudit ve fotogalerii.

 

GALERIE: Domek z kontejneru

1
/
9
Zdroj: viralnova.com
Domek z kontejneru - 1

 

Dům na první pohled vypadá stroze a moderně, zejména díky svému tmavě šedému odstínu a přiznanému kovovému povrchu. Ten doplňují stylové modré dveře a tmavé zábradlí. Dokonce i okapy jsou hranaté.

 

Když ale vstoupíte dovnit, čeká vás úplně jiný svět. Díky snadné propojitelnosti kontejnerů bylo pro tvůrce snadné vytvořit velké, vzdušné prostory. Spodnímu patru dominuje velký obývací prostor s kuchyní, jídelnou a sedací soupravou. Horní patro je vyhrazeno pro domácí kancelář a ložnice. Nechybí ani dvě luxusní koupelny.

 

 

Protože se kontejnery osvědčily na moři v těch nejtěžších podmínkách, jako stavební materiál by měly vydržet velmi dlouho a vypadá to, že podobné domy budeme ve svém vídat stále častěji. Dokážete si život v jednom z takových představit? Napište nám do komentářů!

jox TN.cz