dopadla ho policie

Drama v metru! Muž s nožem měl útočit na lidi, ohrozil dítě i invalidu

Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Aktualizováno 6.11. 2019 14:33
Téma:

Sedmatřicetiletý cizinec s nožem v pražském metru podle policistů napadal lidi a chtěl je okrást. Zaútočil na mladíka, staršího muže s berlí, a dokonce i tatínka s dítětem. Policisté útočníka dopadli ve stanici metra Palmovka.

Sedmatřicetiletý cizinec s ruským přízvukem podle kriminalistů ohrožoval 31. října lidi v metru na trase B v Praze. K prvnímu napadení došlo před 15. hodinou na Hloubětíně, kde s nožem v ruce přistoupil k 23letému mladíkovi, po kterém chtěl cigarety a peníze. Ten útočníkovi řekl, že mu nic nedá a rychle utekl z metra ven, kde zavolal policii.

 

Cizinec v bílé mikině pokračoval dál na Palmovku. Díky kamerovým záznamům kriminalisté zjistili, že se muž s nožem pokusil napadnout staršího muže s berlí, mladíka v černé bundě, a dokonce i tatínka s dítětem.

 

 

Útočník je už v rukách policie, která ho dopadla právě na Palmovce. Přesto se muži zákona obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při objasnění případu. "Žádáme očité svědky a další poškozené, aby se ozvali na linku 158," vyzývá lidi mluvčí policie Violeta Siřišťová.

 

Cizinec je v současné chvíli obviněný z loupeže. Za to mu v případě odsouzení hrozí až deset let ve vězení.

 

GALERIE: Cizinec v metru napadal lidi nožem

1
/
4
Zdroj: Policie ČR
Cizinec napadal v metru lidi nožem - 2

Související témata:
TN.cz