horoskopy

Horoskop na čtvrtek 9. července: Investujte do svého majetku

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 9. 7. 2020
Téma:

Je vhodné se zamyslet nad svou finanční situaci a rozhodnout se, zdali není čas investovat do nového majetku. Avšak investujte s rozvahou, jelikož ne každá investice se může vyplatit a mohli byste se zlou potázat.

Beran

Po materiální stránce klape vše, jak má. Jen se pokuste více věnovat sami sobě. Jste plní sil a bylo by škoda nevyužít tvůrčích nápadů, které vás teď napadají každou chvíli. Věnujte se čemukoliv, uvidíte, že výsledek bude vždy krásny a jaksi oslnivý.

 

Býk 

Na ničem nešetříte a věnujete se ušlechtilým oborům. Podlosti, machinace či podnikatelské soupeření je pod vaší úroveň. Klientela vás rozhodně nepřehlédne a vy si budete moci dopřát takovou dovolenou, o jaké jste zatím mohli jenom tiše snít.

 

Blíženci

Povede se vám najít člověka nebo i více lidí, kteří vás jemně upozorní na některé nástrahy, kterými musíte projít. Bude záležet jen na vás, zda uvěříte a necháte si trochu pomoci. Anebo si dáte klapky na oči a následně oči otevřete prudkým nárazem.

 

Rak

Rozhodně nepodceňujte některé složitější povahy ve vašem pracovním okolí. I když nemáte chuť se v nich vyznat, prozkoumejte jejich podezřelé aktivity. I denní harmonogram si nechte udělat zkušenějším kolegou, neprohloupíte. Je třeba být obezřetní.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA ČERVENEC
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Lev

Potřebujete se věnovat něčemu, co nesouvisí s rodinou. Rodinné povinnosti vás svazují, ruší a v mnoha případech i psychicky ničí. Nepředstírejte, že vás to doma baví. Že jste myšlenkami mimo, na vás pozná malé dítě. Mnohem lepší strategií bude pravda.

 

Panna

Někteří vaši přátelé se domnívají, že jste někdo jiný. Pravděpodobně se opravdu chcete ostatním jevit jinačí a lepší. Přiznejte, co vám na sobě vadilo a klidně to ostatním vysvětlete detailně. Vaši známí nebo rodina na vás začnou být pyšní.

 

Váhy

V oblasti peněz nemáte nejmenší potíže. Vaší slabinou je, že se jen málo zajímáte o možnosti investování. Jako jedni z mála máte co investovat, a tak je škoda svůj majetek nerozšířit. Vy se však spíše spokojíte s tím, co máte a ještě dost rozdáte.

 

Štír

Snažte se věnovat rodině a na finanční záležitosti dohlížejte preventivně. Hlídejte příchozí a odchozí platby a jejich správné termíny. Čas na nějaké investování teď rozhodně není. Nové obchodní smlouvy odmítněte, byť by byly finančně sebelákavější.
 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Vaší rodině se donese, jakých zásluh jste dosáhli v zaměstnání, kolik významných činů jste udělali pro druhé. Pochopí, že je váš partnerský vztah vzorem pro široké okolí. A s trapností jim dojde, že si doposud všímali jen členů rodiny, kteří chlubili.

 

Kozoroh

Vaše schopnosti nejenže nikdo nezná, ale ještě vás mají v okolí za skoro budižkničemu. Nikomu nic nevyvracejte a žijete si po svém, abyste měli v pořádku svůj vnitřní svět. Uvidíte, že okolí brzy prohlédne, protože většího dříče než jste vy, nenajdou.

 

Vodnář

Někteří z vaší rodiny si zatím všímali jen členů rodiny, kteří o sobě hovořili velikášsky. Vy jste se ničím nechlubili, a stáli opodál ruchu. Nyní vaši milí konečně prozřeli, a vidí, že jste životní úrovní a duševní vyspělostí o kategorii výše.

 

Ryby

V oblasti rodiny jste tak trochu opomíjeni a vaše názory nikdo nebere v potaz. Dokonce můžete mít při dnešku dojem, že je vaše role v rodině brána jako nevýrazné páté kolo u vozu, kterénikdo nepotřebuje. Ale opak je pravdou, tak se neužírejte.
 

TN.cz