smrt hudebníka

Dan zemřel na přejezdu s rodinou. Kamarádi z kapely vzpomínají

Otec zahynul při tragédii s celou svou rodinou - 1
Zdroj: TV Nova
Daniel byl členem country kapely Wind
Téma:

Daniel, otec čtyřčlenné rodiny, která zemřela v neděli u železničního přejezdu v Černožicích na Královéhradecku, byl členem country kapely, která každoročně pořádá v Hajnicích na Trutnovsku oblíbený festival. Pro kapelu je to velká ztráta, do budoucna ale chtějí festival zasvětit jménu mrtvého kamaráda.

Country festival Hajnickej potlach má za sebou úspěšný dvanáctý ročník. Spolu s obecním úřadem jej pořádá country skupina Wind. Vstupné vylo dobrovolné, návštěvníci si užili pohodovou atmosféru, country hudbu a večerní táborák.


Jen o den později ale na železničním přejezdu zemřel Daniel, jeden ze členů kapely Wind s celou svojí rodinou. Zbylí členové se se strašnou ztrátou jen těžce vyrovnávají. Na spoluhráče a kamaráda ale nechtějí jen tak zapomenout. "Budeme ve festivalech pokračovat," potvrdil kapelník skupiny.

 


Tragická nehoda se stala v neděli krátce před třetí hodinou odpoledne v Černožicích na Královéhradecku. Na přejezdu, který nemá závory, se srazilo osobní auto s projíždějícím vlakem. Na místě zemřela čtyřčlenná rodina. Více si přečtěte zde.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o tragické nehodě na Královéhradecku:

 

rod TN.cz